Aktuality

180 milionů vyrobených ložisek

180 milionů vyrobených ložisek

20.6.2017

Včera jsme pokořili další významné kulaté číslo v počtu vyrobených ložisek v našem závodě. Od doby výstavby závodu v roce 2001 jsme v Olomouci vyrobili už 180 milionů ložisek. Pro představu, kdyby se naskládaly za sebe, dostali bychom nějakých 18 000 km. A to je vzdálenost třeba z Moravy na Nový Zéland, nebo téměř polovina obvodu zeměkoule. To už je úctyhodné číslo.

Brzy přijde významnější meta - 200 milionů. Její pokoření podle plánovaného objemu výroby předpokládáme ve druhé polovině příštího roku. 

Celkově v Evropě jezdí asi 300 milionů aut a většina naší produkce směřuje výrobcům dodávajícím auta pro evropský trh. Je tedy docela velká šance, že se některé z ložisek vyrobených v Olomouci točí i ve Vašem motoru nebo převodovce.

Fotogalerie

180 milionů vyrobených ložisek 180 milionů vyrobených ložisek

Zpět

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče