Aktuality

3 tisíce hodin školení pro Koyo?

3 tisíce hodin školení pro Koyo?

1.12.2021

3 tisíce hodin školení pro zaměstnance našeho závodu? Ano, díky spolupráci s Okresní hospodářskou komorou...

Od poloviny roku 2019 do června roku 2022 je náš závod zapojen do dotačního projektu: Společná cesta k rozvoji, vzdělávání zaměstnanců členských firem OHK. Příjemcem dotace je Okresní hospodářská komora Olomouc a hlavním cílem je pomoc cílové skupině při uplatnění na trhu práce a zlepšení konkurenceschopnosti a výkonnosti zaměstnanců členských firem. Vzdělávání přímo odpovídá na požadavky a poptávku ze strany zaměstnavatelů v regionu a předpokládá se tak přímý vliv na rozvoj regionu. 

A konkrétně? Celková hodnota vzdělávacích aktivit pro zaměstnance Koyo je vyčíslena na krásných 1 528 176 Kč a počet hodin školení na 3 184. I přes potíže spojené s epidemiologickou situací a snížením komfortu při školení, se již více než 60 zaměstnanců napříč závodem zúčastnilo dvoudenních školení Týmová spolupráce a Firemní kultura, další desítky kolegů pak témat jako je Asertivní jednání, Konfliktní situace, Koučink a vedení zaměstnanců nebo Rétorika.

Další plánovaná školení budou probíhat od ledna 2022 a téměř 80 zaměstnanců absolvuje IT kurzy: MS Outlook pro pokročilé, MS Excel nebo třeba i speciální software Zoner.

Projekt podporuje také odborné ekonomické a právní kurzy, naše kolegy tak čekají např. témata: Marketingový a komunikační mix, Vnitrofiremní komunikace a plánování odchodu do důchodu, Novinky v daních, Mzdové účetnictví a řada dalších zajímavých oblastí.

Fotogalerie

3 tisíce hodin školení pro Koyo? 3 tisíce hodin školení pro Koyo? 3 tisíce hodin školení pro Koyo? 3 tisíce hodin školení pro Koyo?

Zpět

3 tisíce hodin školení pro Koyo?

3 tisíce hodin školení pro Koyo?

1.12.2021

Celková hodnota vzdělávacích aktivit pro zaměstnance Koyo je vyčíslena na krásných 1 528 176 Kč a počet hodin školení na 3 184!

Vánoční punč 26.11.2021

Vánoční punč 26.11.2021

11.11.2021

Podpořme společně aktivity Oblastní unie neslyšících Olomouc

Listopad je pro nás měsícem kvality

Listopad je pro nás měsícem kvality

1.11.2021

Jako každý rok se i letos Koyo zapojuje do akce měsíce kvality vyhlášené napříč celou korporací JTEKT. Tentokrát s tématem JIKOTEI KANKETSU.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče