Aktuality

3 tisíce hodin školení pro Koyo?

3 tisíce hodin školení pro Koyo?

1.12.2021

3 tisíce hodin školení pro zaměstnance našeho závodu? Ano, díky spolupráci s Okresní hospodářskou komorou...

Od poloviny roku 2019 do června roku 2022 je náš závod zapojen do dotačního projektu: Společná cesta k rozvoji, vzdělávání zaměstnanců členských firem OHK. Příjemcem dotace je Okresní hospodářská komora Olomouc a hlavním cílem je pomoc cílové skupině při uplatnění na trhu práce a zlepšení konkurenceschopnosti a výkonnosti zaměstnanců členských firem. Vzdělávání přímo odpovídá na požadavky a poptávku ze strany zaměstnavatelů v regionu a předpokládá se tak přímý vliv na rozvoj regionu. 

A konkrétně? Celková hodnota vzdělávacích aktivit pro zaměstnance Koyo je vyčíslena na krásných 1 528 176 Kč a počet hodin školení na 3 184. I přes potíže spojené s epidemiologickou situací a snížením komfortu při školení, se již více než 60 zaměstnanců napříč závodem zúčastnilo dvoudenních školení Týmová spolupráce a Firemní kultura, další desítky kolegů pak témat jako je Asertivní jednání, Konfliktní situace, Koučink a vedení zaměstnanců nebo Rétorika.

Další plánovaná školení budou probíhat od ledna 2022 a téměř 80 zaměstnanců absolvuje IT kurzy: MS Outlook pro pokročilé, MS Excel nebo třeba i speciální software Zoner.

Projekt podporuje také odborné ekonomické a právní kurzy, naše kolegy tak čekají např. témata: Marketingový a komunikační mix, Vnitrofiremní komunikace a plánování odchodu do důchodu, Novinky v daních, Mzdové účetnictví a řada dalších zajímavých oblastí.

Fotogalerie

3 tisíce hodin školení pro Koyo? 3 tisíce hodin školení pro Koyo? 3 tisíce hodin školení pro Koyo? 3 tisíce hodin školení pro Koyo?

Zpět

Proč lámeme kroužky?

Proč lámeme kroužky?

22.7.2022

Kroužek se zpočátku vyrábí standardním způsobem, ale na konci výroby se musí rozdělit na dva díly s tímto specifickým lomem. Lámání je nutné z důvodu specifické montáže v aplikaci, kdy nelze nasadit kroužek na ložiskový věnec, jak je obvyklé.

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

10.6.2022

Je nám ctí se zde podělit o informaci, že jsme obdrželi ocenění Age management Excellence Award. Současně nás to zavazuje se tomuto tématu a aktivitám s tím spojenými i nadále odpovědně věnovat.

Digitální dvojčata? Worry free továrna?

Digitální dvojčata? Worry free továrna?

6.6.2022

Od 2. do 3. června proběhl v Českém ústavu robotiky, informatiky a kybernetiky při ČVUT Praha workshop na téma „Intelligent Manufacturing“. Zapojeni byli zástupci evropských i amerických univerzit, klastrů a výzkumných institucí, kteří se přijeli podělit o aktuální výsledky výzkumů a iniciativ. Zejména těch, které se věnují oblasti AI (umělé inteligence).

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče