Aktuality

31 běžců z Koyo Bearings na Olomouckém půlmaratonu

31 běžců z Koyo Bearings na Olomouckém půlmaratonu

26.6.2018

V sobotu 23. června v podvečerních hodinách proběhl další ročník Olomouckého půlmaratonu ze série RunCzech. Závod má zlatou certifikaci IAAF Gold Label, která znamená nejvyšší světový standard světových závodů, na kterých startuje světová běžecká elita. 


Stejně jako v minulém roce jsme všem našim zaměstnancům, kteří měli o běh zájem, zaplatili plné startovné, běžecké Koyo tričko a oficiální běžecké tričko značky Adidas. Zúčastnilo se nás dohromady 31 ve všech třech typech závodů: 13 běžců běželo celý půlmaraton, 6 běžců se zúčastnilo závodu 2Run (štafeta 10+11 km) a 12 z nás si zaběhlo štafetu (3x5 km a 1x6km). Na prvním místě z našich běžců skončil ředitel závodu Petr Novák s čipovým časem 1:29:44. Druhé místo obsadil Pavel Frais s časem 1:38:25 a na třetím bronzovém místě skončil Vlastimil Kůr s časem 1:41:02. Závod 2Run u nás vyhrálo duo Tomáš Čižmárik a Jiří Vlček s časem 1:39:21. Nejlepší štafeta byla ve složení Petr Tomec, Silvie Čechová, Radim Vlček a Tomáš Sekanina s časem 2:00:23. 

Celozávodní výsledkovou listinu opanovat osmnáctiletý Keňan Stephen Kiprop, který přepsal dosavadní traťový rekord a zvítězil v čase 1:00:15. Nejlepší mezi Čechy byl Jiří Homoláč s výborným časem 1:06:20, celkově skončil na 14. místě. 

V tomto roce jsme běželi v rámci projektu Běh pro život, kdy část startovného putuje na konto vybrané charitativní organizace. Rozhodli jsme se pro Spolek Trend vozíčkářů Olomouc, který už 24 let pomáhá tělesně hendikepovaným zlepšovat jejich život - poskytuje osobní asistenty, odborné poradenství, rehabilitace apod. Děkujeme všem za účast, skvělou atmosféru a budeme se těšit na další ročníky. 


Fotogalerie

31 běžců z Koyo Bearings na Olomouckém půlmaratonu 31 běžců z Koyo Bearings na Olomouckém půlmaratonu 31 běžců z Koyo Bearings na Olomouckém půlmaratonu

Zpět

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

1.2.2021

Jednou z posledních investic naší společnosti Koyo Bearings je pořízení technologie na recyklaci průmyslových odpadních vod.

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

29.1.2021

Věnujeme 12 000 korun do Oblastní unie neslyšících.

3D tisk i v Koyo Bearings

3D tisk i v Koyo Bearings

26.1.2021

V Koyo Bearings jsme se rozhodli využít technologii 3D tisku, protože v ní vidíme obrovskou příležitost.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče