Aktuality

31 běžců z Koyo Bearings na Olomouckém půlmaratonu

31 běžců z Koyo Bearings na Olomouckém půlmaratonu

26.6.2018

V sobotu 23. června v podvečerních hodinách proběhl další ročník Olomouckého půlmaratonu ze série RunCzech. Závod má zlatou certifikaci IAAF Gold Label, která znamená nejvyšší světový standard světových závodů, na kterých startuje světová běžecká elita. 


Stejně jako v minulém roce jsme všem našim zaměstnancům, kteří měli o běh zájem, zaplatili plné startovné, běžecké Koyo tričko a oficiální běžecké tričko značky Adidas. Zúčastnilo se nás dohromady 31 ve všech třech typech závodů: 13 běžců běželo celý půlmaraton, 6 běžců se zúčastnilo závodu 2Run (štafeta 10+11 km) a 12 z nás si zaběhlo štafetu (3x5 km a 1x6km). Na prvním místě z našich běžců skončil ředitel závodu Petr Novák s čipovým časem 1:29:44. Druhé místo obsadil Pavel Frais s časem 1:38:25 a na třetím bronzovém místě skončil Vlastimil Kůr s časem 1:41:02. Závod 2Run u nás vyhrálo duo Tomáš Čižmárik a Jiří Vlček s časem 1:39:21. Nejlepší štafeta byla ve složení Petr Tomec, Silvie Čechová, Radim Vlček a Tomáš Sekanina s časem 2:00:23. 

Celozávodní výsledkovou listinu opanovat osmnáctiletý Keňan Stephen Kiprop, který přepsal dosavadní traťový rekord a zvítězil v čase 1:00:15. Nejlepší mezi Čechy byl Jiří Homoláč s výborným časem 1:06:20, celkově skončil na 14. místě. 

V tomto roce jsme běželi v rámci projektu Běh pro život, kdy část startovného putuje na konto vybrané charitativní organizace. Rozhodli jsme se pro Spolek Trend vozíčkářů Olomouc, který už 24 let pomáhá tělesně hendikepovaným zlepšovat jejich život - poskytuje osobní asistenty, odborné poradenství, rehabilitace apod. Děkujeme všem za účast, skvělou atmosféru a budeme se těšit na další ročníky. 


Fotogalerie

31 běžců z Koyo Bearings na Olomouckém půlmaratonu 31 běžců z Koyo Bearings na Olomouckém půlmaratonu 31 běžců z Koyo Bearings na Olomouckém půlmaratonu

Zpět

Přijďte společně s námi podpořit neziskovou organizaci

Přijďte společně s námi podpořit neziskovou organizaci

14.11.2018

Předvánoční čas již tradičně spojíme s charitou a ve stánku sdružení Dobré místo pro život na olomouckém Horním náměstí budeme ve středu 28. listopadu 2018 vařit punč pro zaměstnance, obchodní partnery i širokou veřejnost. Výtěžek poputuje na konto Oblastní unie neslyšících v Olomouci.

I v tomto roce podpoříme Vánoční hvězdu

I v tomto roce podpoříme Vánoční hvězdu

13.11.2018

Už teď si můžete objednávat bílé nebo červené květiny

Zveme vás na společné bruslení do olomoucké hokejové haly

Zveme vás na společné bruslení do olomoucké hokejové haly

13.11.2018

Zveme všechny zaměstnance, jejich kamarády a rodiny na společné bruslení (v sobotu 24.11.)

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče