Aktuality

Děkujeme našim běžcům za sobotní výkony

26.6.2017

V sobotu 24.6. se účastnilo 40 našich kolegů v různých kategorií olomouckého půlmaratonu. V předchozích ročnících se již řada z nich tohoto závodu účastnila, nicméně letos poprvé hájili společně barvy Koyo.

Zvlášť oceňujeme skvělý výkon naší mužské štafety, která se umístila na celkovém 6. místě. Dlouhodobě podporujeme zaměstnance ve sportech, každý běžec tak měl zajištěné startovné a  k tomu funkční Koyo tričko.

Děkujeme běžcům i přes horké počasí za jejich nasazení a také podporu fanoušků na trati, kteří byli skvělí.

Fotogalerie

Děkujeme našim běžcům za sobotní výkony Děkujeme našim běžcům za sobotní výkony

Zpět

Jsme nejlepší v Evropě

13.7.2017

Na meetingu evropské skupiny korporace JTEKT, který proběhl v červnu, jsme byli porotou oceněni jako nejlepší závod na výrobu ložisek v Evropě v rámci korporace. Uspěli jsme tak v konkurenci německých, francouzských, britských nebo rumunských závodů - to dokazuje světovou úroveň českých zaměstnanců.

Český autoprůmysl jede na plné obrátky

10.7.2017

Protože velká část produkce ložisek Koyo směřuje k zákazníkům do automobilového průmyslu, zaznamenali jsme minulý rok růst produkce přes 13 %. V tomto roce plánujeme růst o dalších 15,5 % na celkový objem výroby 16,4 milionů kusů ložisek.

26.6.2017

V sobotu 24.6. se účastnilo 40 našich kolegů v různých kategorií olomouckého půlmaratonu.