Aktuality

Drakiáda 2017

Drakiáda 2017

16.10.2017

V neděli 15.10. proběhla v těsné blízkosti našeho závodu Drakiáda. Díky účasti více než padesáti rodin našich zaměstnanců s dětmi a také krásnému slunečnému počasí se louka rozzářila barevnými draky, balonky a pobíhajícími dětmi.

Pro nejmenší i náctileté jsme měli připravenou soutěž o nejlépe nazdobeného draka, děti si hrály s pestrými balonky a mohly si pouštět na rozlehlé louce s rodiči vlastní draky. Připraven byl na ochutnání výborný jablečný mošt z letošní sklizně a na posilněnou také špekáčky, které si rodiny rovnou opékaly.

Většina dětí měla také příležitost si poprvé nastoupit do koše horkovzdušného balonu a nechat se vznést do výšky nad náš závod. Přítomným se pak ještě věnovali sokolníci, kteří trpělivě i těm nejmenším vysvětlovali detaily ze života dravých ptáků.

Fotogalerie

Drakiáda 2017 Drakiáda 2017 Drakiáda 2017 Drakiáda 2017 Drakiáda 2017

Zpět

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

1.2.2021

Jednou z posledních investic naší společnosti Koyo Bearings je pořízení technologie na recyklaci průmyslových odpadních vod.

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

29.1.2021

Věnujeme 12 000 korun do Oblastní unie neslyšících.

3D tisk i v Koyo Bearings

3D tisk i v Koyo Bearings

26.1.2021

V Koyo Bearings jsme se rozhodli využít technologii 3D tisku, protože v ní vidíme obrovskou příležitost.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče