Aktuality

Hostili jsme sedmý ročník setkání výrobních firem

Hostili jsme sedmý ročník setkání výrobních firem

30.5.2018

V závěru minulého týdne jsme přivítali zástupce výrobních firem na první etapě už sedmého ročníku PRO VÝROBA Tour, tentokrát s číslovkou 2018. 


Hlavní zaměřením setkání byl Průmysl 4.0. Proběhla prakticky zaměřená přednáška a představení závodu, účastníci si prošli výrobní halou a následně diskutovali. Další etapy tohoto ročníku budou zaměřeny na komplexní OEM v podání jičínských SECO Industries, na digitalizaci v podání přerovské Meopty a na podnikání tradiční české rodinné firmy v podání Vladimíra Chládka ze společnosti TOKOZ. Jedná se o praktickou formu předávání zkušeností a vzájemné inspirace mezi výrobními firmami. Setkání je určeno majitelům, výrobním ředitelům, průmyslovým inženýrům, technikům apod. Pořadatelem je olomoucká poradenská a tréninková firma i2M. 

V tomto ročníku se účastní firmy jako Meopta, TOKOZ, SECO Industries, Třinecké železárny, LOMAX, Sellier & Bellot, Kalina Industries, Servis CLIMAX a desítky dalších. 

 

Fotogalerie

Hostili jsme sedmý ročník setkání výrobních firem Hostili jsme sedmý ročník setkání výrobních firem Hostili jsme sedmý ročník setkání výrobních firem Hostili jsme sedmý ročník setkání výrobních firem

Zpět

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

1.2.2021

Jednou z posledních investic naší společnosti Koyo Bearings je pořízení technologie na recyklaci průmyslových odpadních vod.

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

29.1.2021

Věnujeme 12 000 korun do Oblastní unie neslyšících.

3D tisk i v Koyo Bearings

3D tisk i v Koyo Bearings

26.1.2021

V Koyo Bearings jsme se rozhodli využít technologii 3D tisku, protože v ní vidíme obrovskou příležitost.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče