Aktuality

Již po páté jsme vyhráli cenu Zaměstnavatel Olomouckého kraje v kategorii do 500 zaměstnanců!

Již po páté jsme vyhráli cenu Zaměstnavatel Olomouckého kraje v kategorii do 500 zaměstnanců!

31.5.2017

Na včerejším předávání cen v soutěži Zaměstnavatel roku, kterou každoročně pořádá Klub zaměstnavatelů ve spolupráci s firmou Sodexo a PwC, jsme se v Olomouckém kraji umístili na prvním místě v kategorii firem do 500 zaměstnanců. Soutěž se nám podařilo vyhrát již popáté. Opět jsme tak obdrželi čestný titul Progresivní zaměstnavatel regionu.

Soutěž je vyhodnocována na základě mezinárodně uznávaného standardu Saratoga, jehož odborným garantem je poradenská společnost PwC. Vyhodnocování probíhá na základě dat o výdajích na školení zaměstnanců, o fluktuaci pracovních sil, o růstu nebo poklesu jejich počtu apod.

V loňském roce jsme se v soutěži umístili na 3. místě. Z tohoto mírného propadu oproti předchozím letům jsme si vzali ponaučení a rozjeli jsme nový projekt školící místnosti Do-Jo, kde stávající zaměstnance i nováčky pravidelně proškolujeme v oblastech bezpečnosti práce, strojírenství, pracovních postupů, rozvíjíme jejich znalosti a dovednosti ohledně měřících technik, projektové a výkresové dokumentace apod.

V rozvoji zaměstnanců budeme pokračovat. Také plánujeme zlepšování pracovního prostředí. V příštích týdnech budeme stavět nová sociální zařízení a sprchy, s městem také intenzivně jednáme o výstavbě zastávky MHD přímo před dveřmi závodu.

Fotogalerie

Již po páté jsme vyhráli cenu Zaměstnavatel Olomouckého kraje v kategorii do 500 zaměstnanců! Již po páté jsme vyhráli cenu Zaměstnavatel Olomouckého kraje v kategorii do 500 zaměstnanců! Již po páté jsme vyhráli cenu Zaměstnavatel Olomouckého kraje v kategorii do 500 zaměstnanců!

Zpět

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče