Aktuality

Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané

Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané

18.6.2019

Předzahrádka naší společností prošla kompletní rekonstrukcí. Hlavním důvodem rekonstrukce byla její dlouhodobá udržitelnost. Novou podobu zahrádky dostala na starost firma, specializující se na tvorbu asijských zahrad. Součástí této akce bylo dosazení mnoha stromů jako je borovice, japonský javor, muchovník Lamarckův, kalina Burkwoodova nebo brslen křídlatý. Dále byl vytvořen bambusový hájek, který plně doroste během 2-3 let. Také byl pořízen zavlažovací systém a před vstupem do budovy byla vytvořena studánka. Ve studánce voda cirkuluje pomocí podzemního cirkulačního systému, tudíž nedochází ke ztrátám. Stromy v zahradě budou pravidelně udržovány a tvarovány.

Japonské zahrady slouží jako oázy klidu a meditace, sahají až do animistického náboženství, které přisuzuje duši nejen živým bytostem, ale také neživým předmětům a místům. V Japonsku slouží tyto zahrady jako místo pro odpočinek a relaxaci. Skýtají mnoho významů a opírají se o množství filozofií. Cílem vytvoření této zahrádky na pozemku naší společnosti byla snaha navodit našim zaměstnancům pocit klidu a vytvoření místa pro relaxaci. Japonský styl zahrad nehýří barevnými květy, ale elegantní zelenou barvou. Zelená je barvou přírody, rovnováhy a působí uklidňujícím dojmem.

Úprava se týkala i oblasti před závodem, kde proběhla výsadba stromů a keřů nebo v oblasti kuřárny, kde bylo instalováno zavlažování trávy.

Fotogalerie

Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané

Zpět

Koyo Bearings: zdraví a spokojenost našich zaměstnanců je naší prioritou

Koyo Bearings: zdraví a spokojenost našich zaměstnanců je naší prioritou

23.7.2019

Dalším krokem, jak podpořit zdraví a spokojenost našich zaměstnanců, je plánované zavedení principů Age managementu do firemní kultury naší společnosti.

Automatizace v oblasti montáže dílů: nová montážní linka MB4

Automatizace v oblasti montáže dílů: nová montážní linka MB4

19.7.2019

Další strategie naši společnosti směřovaly do modernizace a doplnění automatizace do další montážní linky, a to konkrétně linkou na válečková a jehličková ložiska, MB4.

Zaměstnanci Koyo Bearings přispívají na děti v nouzi

Zaměstnanci Koyo Bearings přispívají na děti v nouzi

18.7.2019

Naše společnost materiálně podpořila letošní sbírku Charity Olomouc.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče