Aktuality

Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané

Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané

18.6.2019

Předzahrádka naší společností prošla kompletní rekonstrukcí. Hlavním důvodem rekonstrukce byla její dlouhodobá udržitelnost. Novou podobu zahrádky dostala na starost firma, specializující se na tvorbu asijských zahrad. Součástí této akce bylo dosazení mnoha stromů jako je borovice, japonský javor, muchovník Lamarckův, kalina Burkwoodova nebo brslen křídlatý. Dále byl vytvořen bambusový hájek, který plně doroste během 2-3 let. Také byl pořízen zavlažovací systém a před vstupem do budovy byla vytvořena studánka. Ve studánce voda cirkuluje pomocí podzemního cirkulačního systému, tudíž nedochází ke ztrátám. Stromy v zahradě budou pravidelně udržovány a tvarovány.

Japonské zahrady slouží jako oázy klidu a meditace, sahají až do animistického náboženství, které přisuzuje duši nejen živým bytostem, ale také neživým předmětům a místům. V Japonsku slouží tyto zahrady jako místo pro odpočinek a relaxaci. Skýtají mnoho významů a opírají se o množství filozofií. Cílem vytvoření této zahrádky na pozemku naší společnosti byla snaha navodit našim zaměstnancům pocit klidu a vytvoření místa pro relaxaci. Japonský styl zahrad nehýří barevnými květy, ale elegantní zelenou barvou. Zelená je barvou přírody, rovnováhy a působí uklidňujícím dojmem.

Úprava se týkala i oblasti před závodem, kde proběhla výsadba stromů a keřů nebo v oblasti kuřárny, kde bylo instalováno zavlažování trávy.

Fotogalerie

Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané

Zpět

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

1.2.2021

Jednou z posledních investic naší společnosti Koyo Bearings je pořízení technologie na recyklaci průmyslových odpadních vod.

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

29.1.2021

Věnujeme 12 000 korun do Oblastní unie neslyšících.

3D tisk i v Koyo Bearings

3D tisk i v Koyo Bearings

26.1.2021

V Koyo Bearings jsme se rozhodli využít technologii 3D tisku, protože v ní vidíme obrovskou příležitost.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče