Aktuality

Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané

Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané

18.6.2019

Předzahrádka naší společností prošla kompletní rekonstrukcí. Hlavním důvodem rekonstrukce byla její dlouhodobá udržitelnost. Novou podobu zahrádky dostala na starost firma, specializující se na tvorbu asijských zahrad. Součástí této akce bylo dosazení mnoha stromů jako je borovice, japonský javor, muchovník Lamarckův, kalina Burkwoodova nebo brslen křídlatý. Dále byl vytvořen bambusový hájek, který plně doroste během 2-3 let. Také byl pořízen zavlažovací systém a před vstupem do budovy byla vytvořena studánka. Ve studánce voda cirkuluje pomocí podzemního cirkulačního systému, tudíž nedochází ke ztrátám. Stromy v zahradě budou pravidelně udržovány a tvarovány.

Japonské zahrady slouží jako oázy klidu a meditace, sahají až do animistického náboženství, které přisuzuje duši nejen živým bytostem, ale také neživým předmětům a místům. V Japonsku slouží tyto zahrady jako místo pro odpočinek a relaxaci. Skýtají mnoho významů a opírají se o množství filozofií. Cílem vytvoření této zahrádky na pozemku naší společnosti byla snaha navodit našim zaměstnancům pocit klidu a vytvoření místa pro relaxaci. Japonský styl zahrad nehýří barevnými květy, ale elegantní zelenou barvou. Zelená je barvou přírody, rovnováhy a působí uklidňujícím dojmem.

Úprava se týkala i oblasti před závodem, kde proběhla výsadba stromů a keřů nebo v oblasti kuřárny, kde bylo instalováno zavlažování trávy.

Fotogalerie

Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané

Zpět

Největší investice od počátku závodu: Koyo Bearings spustí novou kalící pec

Největší investice od počátku závodu: Koyo Bearings spustí novou kalící pec

26.5.2020

Naše společnost investovala přes 90 mil. Kč do výstavby nové kalící linky.

Koyo Bearings investovalo 22 milionů Kč do oblasti soustružení

Koyo Bearings investovalo 22 milionů Kč do oblasti soustružení

15.5.2020

Částka za tři moderní CNC řízené soustruhy přesáhla 22 milionů Kč.

První využití umělé inteligence v olomouckém závodě Koyo Bearings

První využití umělé inteligence v olomouckém závodě Koyo Bearings

4.3.2020

Investice do nové stanice přesáhla částku 3,6 milionů Kč.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče