Aktuality

Koyo Bearings obhájila certifikaci „Bezpečný podnik“

Koyo Bearings obhájila certifikaci „Bezpečný podnik“

1.9.2020

Naše společnost Koyo Bearings obhájila certifikaci „Bezpečný podnik" a zařadila se tak mezi 81 společností v ČR, které se mohou pochlubit platným osvědčením, dokazujícím bezpečnost při práci i péči o zdraví svých zaměstnanců. Slavnostní předání certifikátu se uskutečnilo ve čtvrtek 20. srpna v Ostravě.

Osvědčení Bezpečný podnik, které je dvakrát ročně udělováno Státním úřadem inspekce práce, obhájila v letošním roce i naše společnost Koyo Bearings. Napříč společností máme zavedený certifikovaný systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle normy OHSAS 18001 a o zdraví a bezpečnost našich zaměstnanců se staráme nad rámec zákonem stanovených podmínek. Ocenění Bezpečný podnik slouží jako důkaz funkčnosti tohoto systému a je udělováno na dobu tří let. Po celý tento čas je společnost pod zvýšeným dohledem inspektorů bezpečnosti práce. „Získání tohoto ocenění je pro nás odměnou za dobře odvedenou práci. Společně pracujeme na tom, aby se naši zaměstnanci cítili bezpečně a vraceli se ke svým rodinám zdraví," vyjádřil se k získání certifikátu ředitel společnosti, Marek Janků.

V naší společnosti jsme zavedli před třemi roky jeden z měsíců v roce jako měsíc bezpečnosti. V průběhu tohoto měsíce se společně o to více zaměříme na aktivity, které jsou orientovány na zvýšení bezpečnosti při práci, zefektivnění ochrany před požárem a zlepšení ochrany životního prostředí. Prvním důležitým krokem, který jsme v minulosti učinili, bylo zapojení všech zaměstnanců do podílení se na stavu BOZP. Ve společnosti existuje skupina zaměstnanců, která plánuje, monitoruje a hodnotí opatření podporující zdraví. Velkou zásluhu mají dílenští zaměstnanci, tzv. Safety guardians, kteří aktivně vyhledávají rizika spojená s výrobním procesem, pomáhají vedení v oblasti BOZP a přinášejí nové nápady pro zlepšení. Pro maximální podporu zdraví našich zaměstnanců implementovala naše firma principy Age managementu do firemní kultury. Jde o způsob řízení a vedení osob s ohledem na jejich věk.

Fotogalerie

Koyo Bearings obhájila certifikaci „Bezpečný podnik“ Koyo Bearings obhájila certifikaci „Bezpečný podnik“ Koyo Bearings obhájila certifikaci „Bezpečný podnik“

Zpět

Jsme Ambasadorem kvality roku 2020

Jsme Ambasadorem kvality roku 2020

19.1.2021

Naše společnost získala ocenění Ambasador kvality České republiky v soukromém sektoru, které uděluje Česká společnost pro jakost.

Nová kráska v technologii honování, tentokrát v oblasti vnějších průměrů

Nová kráska v technologii honování, tentokrát v oblasti vnějších průměrů

11.12.2020

Novou posilou v týmu honovacích strojů je nová rolnová honovačka pro honování vnějších průměrů ložiskových kroužků.

Koyo Bearings: pomocí automatizace a umělé inteligence ke zvýšení produktivity

Koyo Bearings: pomocí automatizace a umělé inteligence ke zvýšení produktivity

2.12.2020

Firma Koyo Bearings, se sídlem v Olomouci, investovala od roku 2013 do oblasti průmyslu 4.0 částku přesahující 400 mil. Kč.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče