Aktuality

Koyo Bearings oceněno Dodavatel pro Auto roku ČR 2019

Koyo Bearings oceněno Dodavatel pro Auto roku ČR 2019

9.1.2019

Dne 8.1.2019 proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků ankety Auta roku v České republice, které je pořádáno Svazem dovozců automobilů (SDA). Ze seznamu 23 nominovaných automobilů se vítězem pro rok 2019 stal Ford Focus. V návaznosti na výsledky ankety každoročně vyhlašuje Sdružení automobilového průmyslu (AutoSAP) dodavatelské firmy, které dodávají komponenty vítězným modelům. Oceněné firmy mají právo užívat prestižní označení „Dodavatel pro Auto roku 2019 v České republice".

 

Na tento titul, který jsme získali již počtvrté, můžeme být hrdí i my v Koyu. Pro výherní vůz Ford Focus dodáváme ložiskové kroužky, používané v převodovce.„I přes velký objem výroby je každý díl, který je v naší firmě vyroben, pečlivě kontrolován. Finální průměr ložiskového kroužku pro Ford Focus je specifický tím, že se kontroluje pomoci nalisování kroužku na zkušební trn, jehož rozměr je definován zákazníkem. Být dodavatelem vítězného automobilu v anketě Auto roku 2019 je pro nás velice prestižní a opravdu si toho vážíme,"reaguje na zisk titulu ředitel závodu Petr Novák.

Mimo jiné v doprovodných anketách Ekologické auto roku 2019 vybrala porota elektromobil Jaguar I-Pace. I v tomto špičkovém voze se točí jehličková ložiska vyráběná v našem olomouckém závodě. Ročně se v naší firmě Koyo bearings Česká republika vyrábí až 17 mil. ložisek, které dodáváme předním světovým automobilkám jako je Volkswagen, Audi, Škoda, Jaguar Land Rover, Nissan, Daimler, Renault a mnoho dalších.

Dodavatelem pro Auto roku se náš závod za dobu svého působení v Olomouci stal ještě v roce 2015, 2016 a 2018. V roce 2015 dodával komponenty do vítězné Škody Fabia, následující rok do vítězné Škody Superb a v roce 2018 do Škody Karoq.


 

 


Fotogalerie

Koyo Bearings oceněno Dodavatel pro Auto roku ČR 2019 Koyo Bearings oceněno Dodavatel pro Auto roku ČR 2019 Koyo Bearings oceněno Dodavatel pro Auto roku ČR 2019

Zpět

Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané

Koyo Bearings: japonská zeleň v srdci Hané

18.6.2019

Předzahrádka naší společností prošla kompletní rekonstrukcí.

Koyo Bearings uspořádalo druhý ročník Koyo Festivalu

Koyo Bearings uspořádalo druhý ročník Koyo Festivalu

11.6.2019

V sobotu 6. června se uskutečnil na zelené louce v areálu naší společnosti druhý ročník Koyo Festivalu.

Modernizace strojového parku pokračuje. Jaký byl její průběh u brusky C3?

Modernizace strojového parku pokračuje. Jaký byl její průběh u brusky C3?

10.6.2019

Bruska C3 je centerless, neboli bezhrotá bruska.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče