Aktuality

Koyo Bearings oslavilo Mezinárodní den zdraví

Koyo Bearings oslavilo Mezinárodní den zdraví

11.4.2019

Světová organizace zdraví – WHQ (World Health Organization) vyhlásila v roce, kdy vznikla, první Světový den zdraví. Tento den byl poprvé slaven v roce 1950. Od tohoto roku si sedmý den v měsíci dubnu připomínáme, jak je pro nás zdraví důležité a jak moc je třeba pečovat o své tělo.

V naší společnosti, ve spolupráci s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou, pořádáme Den zdraví pro naše zaměstnance. Ten se uskutečnil na konci fiskálního roku, a to ve čtvrtek 28.3. Každý z nás si mohl nechat změřit glykemický index, tlak v očích, EKG nebo projít kontrolou znamínek. Na jednom ze stanovišť byl dokonce k dispozici stroj, který poskytuje podrobnou analýzu stavby těla.Celkem se Dne zdraví zúčastnilo 86 zaměstnanců.

Jedná se o příležitost preventivní prohlídky, která může prokázat, že je naše zdraví v pořádku nebo může odhalit nebezpečnou nemoc hned v jejich začátcích. Je třeba myslet na své zdraví v průběhu celého roku. Děkujeme všem našim zaměstnancům za účast a také prostějovskému nemocničnímu týmu za skvělou organizaci.

Fotogalerie

Koyo Bearings oslavilo Mezinárodní den zdraví Koyo Bearings oslavilo Mezinárodní den zdraví Koyo Bearings oslavilo Mezinárodní den zdraví Koyo Bearings oslavilo Mezinárodní den zdraví

Zpět

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

1.2.2021

Jednou z posledních investic naší společnosti Koyo Bearings je pořízení technologie na recyklaci průmyslových odpadních vod.

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

29.1.2021

Věnujeme 12 000 korun do Oblastní unie neslyšících.

3D tisk i v Koyo Bearings

3D tisk i v Koyo Bearings

26.1.2021

V Koyo Bearings jsme se rozhodli využít technologii 3D tisku, protože v ní vidíme obrovskou příležitost.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče