Aktuality

Koyo Bearings: rozšiřování skladových prostor a manipulační techniky

Koyo Bearings: rozšiřování skladových prostor a manipulační techniky

3.9.2019

K rozšíření interních skladových prostor došlo především z důvodu navýšení kapacity skladovaného materiálu i hotových výrobků, které nám umožní postupně navyšovat počet zákazníků na přímých závozech. Díky rozšíření prostor dojde také ke snížení nákladů spojených s pronájmem externích prostor, které nyní naše společnost využívá.

Původní regály, které dosahovaly výšky 3600 mm, byly navýšeny o 2 patra, čímž dosahují výšky 5500 mm a umožňují uložit až o 199 palet více. Opatřeny jsou ochrannými klecemi, které slouží především pro zvýšení bezpečnosti. Zároveň jsou vybaveny rošty, sloužícími proti propadnutí uloženého materiálu.

Nové regály s sebou nesou také částečnou modernizaci vozového parku, který slouží pro manipulaci s bednami. Vzhledem k tomu, že naše společnost nedisponuje technikou, která je schopná manipulovat ve výše uvedených výškách, byl nákup nové techniky nezbytný. Byly pořízeny tři nové elektrické vysokozdvižné vozíky. Jeden z nich je čelní, který nahradí původní, 20 let starý stroj. Další dva jsou elektrické, ručně vedené vozíky. Nové vozíky jsou vybaveny bateriemi Li-ion, které mají menší hmotnost, rychlé dobíjení a delší životnost. Aby nedocházelo k jejich neoprávněnému používání, budou vybaveny moduly pro přihlášení pomocí čipové karty. S ohledem na BOZP budou také vybaveny modulem, který má na starost předprovozní kontrolu. Jestliže nebude kontrola provedena, vozík se nerozjede. Nová manipulační technika bude napojena na fleet management aplikaci I-Site, která umožňuje sledování produktivity, nákladů apod. Celková investice do nové techniky dosahuje 2,4 mil. Kč.

Fotogalerie

Koyo Bearings: rozšiřování skladových prostor a manipulační techniky Koyo Bearings: rozšiřování skladových prostor a manipulační techniky

Zpět

Investice v oblasti soustružení v Koyo Bearings stále pokračují

Investice v oblasti soustružení v Koyo Bearings stále pokračují

9.1.2020

Jeden z největších investičních projektů pro fiskální rok, končící k 31. březnu 2020, se týká oblasti soustružení.

Virtuální realita jako nástroj pro efektivnější zaškolení zaměstnanců

Virtuální realita jako nástroj pro efektivnější zaškolení zaměstnanců

13.12.2019

O virtuální realitu rozšířila naše společnost svou školící místnost.

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče