Aktuality

Koyo Bearings uspořádalo druhý ročník Koyo Festivalu

Koyo Bearings uspořádalo druhý ročník Koyo Festivalu

11.6.2019

V sobotu 6. června se uskutečnil na zelené louce v areálu naší společnosti druhý ročník Koyo Festivalu, otevřený nejen pro naše zaměstnance, jejich rodiny, ale také pro širokou veřejnost. Podle ohlasů, jaké jsme mohli od účastníků slyšet, se podařilo navázat na úspěch loňského prvního ročníku.

K poslechu zahrály čtyři kapely, jednotlivě obsazené našimi zaměstnanci. KoyoFest zahájila rocková skupina Marion. Tu poté vystřídala kapela Jumping Drums, která předvedla skvělou bubenickou show. Po svém vystoupení pozvala na pódium i děti, aby je naučila bubenickému umu. Následovala oblíbená kapela Kofe@Vlna, která po svém vystoupení předala žezlo kapele Jeden kus. Malí tanečníci si bez ostychu na rytmickou hudbu i zatančili.Jedním z hlavních důvodů, proč naše společnost začala pořádat festivaly je to, že máme zaměstnance, kteří hrají v různých kapelách. O jejich skvělou hudbu je velký zájem, proto jejich tvorbu naše společnost ráda podpoří.

Počasí se nás chvíli snažilo zastrašit, ale nakonec vše vyšlo podle plánů a festival se vydařil. Od svého okolí vím, že lidé byli nadšení. A to je největší odměnou po náročném chystání a zařizování," dodala k průběhu skvělé akce Jana Blažková, manažerka Lidských zdrojů.

S ohledem na životní prostředí se pivo tentokrát čepovalo do sklenic s logem Koyo. A stejně jako loni, tak i letos byl Koyo Festival zaměřený na charitu. Na sklenice byla udělena vratná záloha 50 Kč. Ten, kdo sklenici nevrátil, automaticky věnoval tuto částku na projekt Charity Olomouc, který se v tomto čase zaměřuje na děti v nouzi. Současně mohou naši zaměstnanci přispět i materiálně, a to plenkami, hygienickými potřebami pro děti nebo třeba sunary, které mohou nosit na oddělení Lidských zdrojů.

Fotogalerie

Koyo Bearings uspořádalo druhý ročník Koyo Festivalu Koyo Bearings uspořádalo druhý ročník Koyo Festivalu Koyo Bearings uspořádalo druhý ročník Koyo Festivalu Koyo Bearings uspořádalo druhý ročník Koyo Festivalu Koyo Bearings uspořádalo druhý ročník Koyo Festivalu

Zpět

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče