Aktuality

Koyo Bearings uspořádalo druhý ročník Koyo Festivalu

Koyo Bearings uspořádalo druhý ročník Koyo Festivalu

11.6.2019

V sobotu 6. června se uskutečnil na zelené louce v areálu naší společnosti druhý ročník Koyo Festivalu, otevřený nejen pro naše zaměstnance, jejich rodiny, ale také pro širokou veřejnost. Podle ohlasů, jaké jsme mohli od účastníků slyšet, se podařilo navázat na úspěch loňského prvního ročníku.

K poslechu zahrály čtyři kapely, jednotlivě obsazené našimi zaměstnanci. KoyoFest zahájila rocková skupina Marion. Tu poté vystřídala kapela Jumping Drums, která předvedla skvělou bubenickou show. Po svém vystoupení pozvala na pódium i děti, aby je naučila bubenickému umu. Následovala oblíbená kapela Kofe@Vlna, která po svém vystoupení předala žezlo kapele Jeden kus. Malí tanečníci si bez ostychu na rytmickou hudbu i zatančili.Jedním z hlavních důvodů, proč naše společnost začala pořádat festivaly je to, že máme zaměstnance, kteří hrají v různých kapelách. O jejich skvělou hudbu je velký zájem, proto jejich tvorbu naše společnost ráda podpoří.

Počasí se nás chvíli snažilo zastrašit, ale nakonec vše vyšlo podle plánů a festival se vydařil. Od svého okolí vím, že lidé byli nadšení. A to je největší odměnou po náročném chystání a zařizování," dodala k průběhu skvělé akce Jana Blažková, manažerka Lidských zdrojů.

S ohledem na životní prostředí se pivo tentokrát čepovalo do sklenic s logem Koyo. A stejně jako loni, tak i letos byl Koyo Festival zaměřený na charitu. Na sklenice byla udělena vratná záloha 50 Kč. Ten, kdo sklenici nevrátil, automaticky věnoval tuto částku na projekt Charity Olomouc, který se v tomto čase zaměřuje na děti v nouzi. Současně mohou naši zaměstnanci přispět i materiálně, a to plenkami, hygienickými potřebami pro děti nebo třeba sunary, které mohou nosit na oddělení Lidských zdrojů.

Fotogalerie

Koyo Bearings uspořádalo druhý ročník Koyo Festivalu Koyo Bearings uspořádalo druhý ročník Koyo Festivalu Koyo Bearings uspořádalo druhý ročník Koyo Festivalu Koyo Bearings uspořádalo druhý ročník Koyo Festivalu Koyo Bearings uspořádalo druhý ročník Koyo Festivalu

Zpět

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

1.2.2021

Jednou z posledních investic naší společnosti Koyo Bearings je pořízení technologie na recyklaci průmyslových odpadních vod.

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

29.1.2021

Věnujeme 12 000 korun do Oblastní unie neslyšících.

3D tisk i v Koyo Bearings

3D tisk i v Koyo Bearings

26.1.2021

V Koyo Bearings jsme se rozhodli využít technologii 3D tisku, protože v ní vidíme obrovskou příležitost.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče