Aktuality

Koyo navštívil profesor Shuichi Ikemoto z univerzity Nihon v Tokiu

Koyo navštívil profesor Shuichi Ikemoto z univerzity Nihon v Tokiu

25.1.2017

V úterý 24. ledna náš závod navštívil profesor Shuichi Ikemoto z univerzity Nihon v Tokiu, která je druhou největší univerzitou v Japonsku s padesáti tisíci studenty. Profesor Ikemoto je uznávaným odborníkem v oblasti průmyslového inženýrství a ekonomii. Ve svém působení se zaměřuje na území střední a východní Evropy, kde již léta navštěvuje japonské výrobní závody – v Polsku, Maďarsku, Slovensku a České republice jich navštívil již víc než třicet.

Shuichi Ikemoto byl překvapen úrovní řízení výroby, které se nám v závodě podařilo dosáhnout. Vyzdvihl vysokou míru organizace a čistoty na pracovišti, disciplínu, znalosti i samostatnost zaměstnanců. Dojem na něj udělaly také naše nejnovější moderní technologie. Ocenil know-how a nechal se slyšet, že odborná úroveň našich zaměstnanců je dle jeho názoru „na světové úrovni". Byl příjemně překvapen i faktem, že právě místní tým technologů odpovídá za konstrukční sestavení linek a závodní výrobní technologii.

Shuichiho Ikemotu zaujal i příběh o převodu závodu od amerického vlastníka Timken až pod japonskou korporaci JTEKT, na který se detailně informoval. Nechal se slyšet, že se v regionu zatím nesetkal se závodem bez japonského vedení na tak vysoké úrovni. Z návštěvy si pan Ikemoto odnesl dle jeho slov samé pozitivní zážitky. Na oplátku jako výraz uznání pozval ředitele závodu Koyo Petra Nováka, aby na japonské univerzitě Nihon přednášel studentům.

Fotogalerie

Koyo navštívil profesor Shuichi Ikemoto z univerzity Nihon v Tokiu Koyo navštívil profesor Shuichi Ikemoto z univerzity Nihon v Tokiu

Zpět

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

Novinka v oblasti chlazení: pořízení výměníku pro snadnější chlazení technologií na kalicích linkách

Novinka v oblasti chlazení: pořízení výměníku pro snadnější chlazení technologií na kalicích linkách

30.9.2019

Pro zlepšení klimatických podmínek na kalírně byl do vzduchotechnické jednotky přidán výměník.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče