Aktuality

Koyo vítá exkurze studentů

Koyo vítá exkurze studentů

16.5.2017

Tento týden jsme v závodě přivítali vzácnou návštěvu studentů z USA. Jednalo se o účastníky Středoevropského podnikatelského projektu (Central European Entrepreneurship Program) z Daytonu ze státu Tennessee, konkrétně pak o studenty podnikání a obchodu z Bryan College. Spolu s nimi přijel také doc. Václav Řeřicha z katedry Anglistiky a amerikanistiky Univerzity Palackého v Olomouci a jeho student Michal Hudec.

Cílem jejich cesty po střední Evropě je poznání místního podnikatelského prostředí, které představuje živoucí laboratoř inovativních způsobů, kterými si místní podnikatelé po změně režimu poradili s přímou zahraniční konkurencí.

Společně jsme si řekli něco o našem závodě, o ekonomické situaci v České republice, o charakteristikách naší ekonomiky a o poměrech v regionu. Ukázali jsme si výrobní systém a strojní vybavení, které v Koyo máme, řekli jsme si bližší informace o našich dodavatelích a odběratelích, a ukázali si aplikace ložisek v motorech, převodovkách a ostatních částech automobilu.

Věříme, že jsme studenty inspirovali a do Spojených států si odvezou příjemný zážitek.

Kromě této mimořádné návštěvy jsme se věnovali také dvěma skupinkám pro nás velmi perspektivních budoucích absolventům, konkrétně studentům Střední školy technické a zemědělské z Mohelnice. Jedná se o budoucí obraběče kovů a nástrojaře nebo také mechaniky-seřizovače.

Těšila nás řada dotazů a živé reakce při prohlídce výroby.

Fotogalerie

Koyo vítá exkurze studentů Koyo vítá exkurze studentů

Zpět

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče