Aktuality

Koyo získalo další ocenění

Koyo získalo další ocenění

21.10.2016

Ve středu 19. 10. 2016 proběhlo v zázemí NH hotelu v Olomouci slavnostní vyhlášení výsledků krajského kola soutěže Firma roku 2016, jejímž vyhlašovatelem je deník Hospodářské noviny.
V Olomouci byly vyhlášeny krajské výsledky ve 3 kategoriích:

1) Vodafone Firma roku 2016

Posláním této soutěže je podpora malého a středního podnikání. Svým všeoborovým a regionálním zásahem patří k největšímu podnikatelskému klání v zemi. Vytváří zcela ojedinělé vzájemné porovnání účastníků v jednotlivých krajích i za celou Českou republiku.  V této kategorii se naše společnost umístila ve finální desítce nejlepších firem.

2) Česká spořitelna Živnostník roku 2016

Soutěž, jejímž posláním je podpora živnostníků.

3) Odpovědná firma roku 2016

Ze všech účastníků soutěže v kategorii Firma roku a Živnostník roku vyhlašuje odborná porota 1 výherce, který v rámci svého podnikání uplatňuje principy společenské odpovědnosti.  V této kategorii byla vybrána v olomouckém kraji právě naše společnost.

Fotogalerie

Koyo získalo další ocenění Koyo získalo další ocenění

Zpět

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče