Aktuality

Kulturní dění v Koyo Bearings

Kulturní dění v Koyo Bearings

11.3.2019

Poslední únorovou neděli jsme pro děti našich zaměstnanců uspořádali Bublinkovou show v Šantovce. Každé z dětí mělo možnost si vyzkoušet, jak se takové bubliny vlastně dělají nebo se jednou z velkých bublin nechat pohltit. Bylo to senzační rodinné odpoledne, které jsme zakončili v Lobster restauraci, kde si každé dítě upeklo svou pizzu.

 

V Koyu myslíme ale i na dospělé. Proto jsme si pro v sobotu 9.3. ve spolupráci s Moravským divadlem připravili pro naše zaměstnance veselé představení. Ve foyer bylo nachystáno malé občerstvení a dobré víno. Večer ve vyprodaném divadle milými slovy zahájil ředitel naší firmy, Petr Novák. Poté pódium ovládl herecký talent čtyř herců, ztvárňujících dva manželské páry. Může se stát, že se v některém manželství občas objeví trhliny. Co když se ale z malé trhliny stane propast zvaná rozvod? Jak to oznámit svým přátelům a jak nevyváznout bez ničeho z manželství, podmíněného předmanželskou smlouvou? To vše jsme se dozvěděli během skvělého představení „Když se zhasne".

 

Na spokojenosti našich zaměstnanců nám velmi záleží. Proto pro ně pořádáme různé akce i mimo naši firmu, během kterých se upevní (nejen) pracovní kolektiv. Soustředili jsme se převážně na sportovní akce nebo odpoledne s dětmi. Letošní premiéru v podobě divadelního představení ovšem považujeme za velmi úspěšnou. Děkujeme všem, kteří se podíleli na příjemné atmosféře sobotního večera.

Fotogalerie

Kulturní dění v Koyo Bearings Kulturní dění v Koyo Bearings Kulturní dění v Koyo Bearings Kulturní dění v Koyo Bearings Kulturní dění v Koyo Bearings Kulturní dění v Koyo Bearings Kulturní dění v Koyo Bearings Kulturní dění v Koyo Bearings

Zpět

Koyo Bearings: zdraví a spokojenost našich zaměstnanců je naší prioritou

Koyo Bearings: zdraví a spokojenost našich zaměstnanců je naší prioritou

23.7.2019

Dalším krokem, jak podpořit zdraví a spokojenost našich zaměstnanců, je plánované zavedení principů Age managementu do firemní kultury naší společnosti.

Automatizace v oblasti montáže dílů: nová montážní linka MB4

Automatizace v oblasti montáže dílů: nová montážní linka MB4

19.7.2019

Další strategie naši společnosti směřovaly do modernizace a doplnění automatizace do další montážní linky, a to konkrétně linkou na válečková a jehličková ložiska, MB4.

Zaměstnanci Koyo Bearings přispívají na děti v nouzi

Zaměstnanci Koyo Bearings přispívají na děti v nouzi

18.7.2019

Naše společnost materiálně podpořila letošní sbírku Charity Olomouc.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče