Aktuality

Kulturní dění v Koyo Bearings

Kulturní dění v Koyo Bearings

11.3.2019

Poslední únorovou neděli jsme pro děti našich zaměstnanců uspořádali Bublinkovou show v Šantovce. Každé z dětí mělo možnost si vyzkoušet, jak se takové bubliny vlastně dělají nebo se jednou z velkých bublin nechat pohltit. Bylo to senzační rodinné odpoledne, které jsme zakončili v Lobster restauraci, kde si každé dítě upeklo svou pizzu.

 

V Koyu myslíme ale i na dospělé. Proto jsme si pro v sobotu 9.3. ve spolupráci s Moravským divadlem připravili pro naše zaměstnance veselé představení. Ve foyer bylo nachystáno malé občerstvení a dobré víno. Večer ve vyprodaném divadle milými slovy zahájil ředitel naší firmy, Petr Novák. Poté pódium ovládl herecký talent čtyř herců, ztvárňujících dva manželské páry. Může se stát, že se v některém manželství občas objeví trhliny. Co když se ale z malé trhliny stane propast zvaná rozvod? Jak to oznámit svým přátelům a jak nevyváznout bez ničeho z manželství, podmíněného předmanželskou smlouvou? To vše jsme se dozvěděli během skvělého představení „Když se zhasne".

 

Na spokojenosti našich zaměstnanců nám velmi záleží. Proto pro ně pořádáme různé akce i mimo naši firmu, během kterých se upevní (nejen) pracovní kolektiv. Soustředili jsme se převážně na sportovní akce nebo odpoledne s dětmi. Letošní premiéru v podobě divadelního představení ovšem považujeme za velmi úspěšnou. Děkujeme všem, kteří se podíleli na příjemné atmosféře sobotního večera.

Fotogalerie

Kulturní dění v Koyo Bearings Kulturní dění v Koyo Bearings Kulturní dění v Koyo Bearings Kulturní dění v Koyo Bearings Kulturní dění v Koyo Bearings Kulturní dění v Koyo Bearings Kulturní dění v Koyo Bearings Kulturní dění v Koyo Bearings

Zpět

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

1.2.2021

Jednou z posledních investic naší společnosti Koyo Bearings je pořízení technologie na recyklaci průmyslových odpadních vod.

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

29.1.2021

Věnujeme 12 000 korun do Oblastní unie neslyšících.

3D tisk i v Koyo Bearings

3D tisk i v Koyo Bearings

26.1.2021

V Koyo Bearings jsme se rozhodli využít technologii 3D tisku, protože v ní vidíme obrovskou příležitost.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče