Aktuality

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

29.1.2021

Před Vánoci jsme v naší společnosti vyhlásili finanční sbírku pro Oblastní unii neslyšících. Sbírku jsme ukončili minulý týden a podařilo se nám vybrat krásných 5 600 Kč z řad zaměstnanců. Tuto částku se naše společnost rozhodla zaokrouhlit na 12 000 Kč. Částka bude využita na pohybové a volnočasové aktivity neslyšících klientů unie. Děkujeme všem, kteří se na této sbírce podíleli.

S Oblastní unií neslyšících spolupracujeme už několikátý rok. Spolupráce tradičně probíhá přes organizaci Dobré místo pro život, která nám před Vánoci pronajímá stánek s punčem na jeden den. Výtěžek z prodeje potom putuje lidem, kteří jej potřebují. V uplynulém roce jsme se bohužel nemohli všichni společně setkat u stánku s dobrým punčem, proto jsme se rozhodli přispět alespoň touto cestou. Pevně věříme, že se situace co nejdříve zlepší a zase se všichni v hojném počtu setkáme v adventním čase na náměstí.

Zpět

Proč lámeme kroužky?

Proč lámeme kroužky?

22.7.2022

Kroužek se zpočátku vyrábí standardním způsobem, ale na konci výroby se musí rozdělit na dva díly s tímto specifickým lomem. Lámání je nutné z důvodu specifické montáže v aplikaci, kdy nelze nasadit kroužek na ložiskový věnec, jak je obvyklé.

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

10.6.2022

Je nám ctí se zde podělit o informaci, že jsme obdrželi ocenění Age management Excellence Award. Současně nás to zavazuje se tomuto tématu a aktivitám s tím spojenými i nadále odpovědně věnovat.

Digitální dvojčata? Worry free továrna?

Digitální dvojčata? Worry free továrna?

6.6.2022

Od 2. do 3. června proběhl v Českém ústavu robotiky, informatiky a kybernetiky při ČVUT Praha workshop na téma „Intelligent Manufacturing“. Zapojeni byli zástupci evropských i amerických univerzit, klastrů a výzkumných institucí, kteří se přijeli podělit o aktuální výsledky výzkumů a iniciativ. Zejména těch, které se věnují oblasti AI (umělé inteligence).

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče