Aktuality

Mezinárodní konference v Žilině

Mezinárodní konference v Žilině

31.10.2016

Na konci měsíce října se ředitel našeho závodu pan Petr Novák zúčastnil šestého ročníku mezinárodní konference v Žilině zaměřené na téma VÝROBNÍ MANAGEMENT.

Organizátorem akce byla společnost IPA Slovakia, jejímž posláním je vytvářet společenství vybraných profesionálů v oblasti průmyslového inženýrství. Na konferenci se tak setkali zástupci významných společností, kteří prezentovali svá témata s důrazem na efektivitu, kvalitu a „štíhlé řízení" procesů výrobních společností.

O vlastní konferenci byl veliký zájem a byla záhy vyprodaná. Zúčastnilo se jí více než 250 ředitelů a jednatelů velkých společností zČeské republiky, Slovenska, Polska, Rumunska nebo Maďarska.

 

Fotogalerie

Mezinárodní konference v Žilině Mezinárodní konference v Žilině

Zpět

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče