Aktuality

Na zápase HC Olomouc jsme rozdávali dárky

Na zápase HC Olomouc jsme rozdávali dárky

26.9.2017

Na začátku sezóny 2017/2018 jsme se stali hrdými partnery hokejového klubu HC Olomouc a v tuto neděli jsme také byli hlavním partnerem zápasu se Zlínem na olomouckém stadionu. 

O přestávkách jsme rozdávali drobné pozornosti publiku a v závěru také hráčům utkání. Hlavním dárkem byl vyhlídkový let nad Olomoucí horkovzdušným balónem pro dvě osoby. Ten nečekaně vyhrála holčička, která v soutěži ve střelbě na bránu předčila své zkušenější protivníky a trefila se dvakrát ze třech pokusů. Výherkyni gratulujeme a věříme, že si let třeba s někým z rodičů užije. Během pauzy jsme také rozdávali firemní ručníky, trička, frisbee, reflexní pásky a další drobnosti.

Fotogalerie

Na zápase HC Olomouc jsme rozdávali dárky Na zápase HC Olomouc jsme rozdávali dárky Na zápase HC Olomouc jsme rozdávali dárky Na zápase HC Olomouc jsme rozdávali dárky

Zpět

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče