Aktuality

Náročný audit IATF máme za sebou

Náročný audit IATF máme za sebou

17.5.2022

Jako každý rok, také letos jsme stáli před výzvou obhájit svůj systém řízení kvality před auditory třetí stranou v rámci auditu IATF 16949. Na počátku května jsme absolvovali auditorský kolotoč, při kterém se pozornost auditorů upírala na všechny hlavní i podpůrné procesy, zejména pak proces výroby, kdy se auditovalo na všech směnách. Došlo na zhodnocení všech našich celoročních aktivit, ověření, zda směřují k neustálému zlepšování procesů a dosažení dobrých výsledků.

I v souvislosti s děním ve světě, bylo jedním z hlavních témat zaměření se na rizika - vyhodnocení rizik a přípravu havarijních plánů pro rizikové situace, včetně zajištění povědomí o rizicích z pohledu našich dodavatelů materiálu, nástrojů i komponent, výrobních plánů, zajištění výroby. V rámci toho došlo také na téma ochrany dat a procesů z hlediska rizika kybernetických útoků.

V průběhu náročných dvou dnů byly nakonec všechny otázky zodpovězeny, procesní želvy vysvětleny, důkazy předloženy, instrukce ověřeny a akční plány prezentovány.

Systém kvality jsme obhájili i v tomto roce bez závažného nálezu a stále tak patříme certifikovaným dodavatelům automobilového průmyslu.

V rámci společných diskuzí jsme si odnesli i inspiraci pro možné změny. S odstupem musíme opět potvrdit, že postřehy nezávislé třetí strany jsou vždy zajímavou zpětnou vazbou - vnášejí na témata nový pohled a prostor pro zlepšení.

Tým kvality Koyo ještě jednou děkuje všem kolegům za pečlivou přípravu na tento klíčový audit.

Zpět

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

10.6.2022

Je nám ctí se zde podělit o informaci, že jsme obdrželi ocenění Age management Excellence Award. Současně nás to zavazuje se tomuto tématu a aktivitám s tím spojenými i nadále odpovědně věnovat.

Digitální dvojčata? Worry free továrna?

Digitální dvojčata? Worry free továrna?

6.6.2022

Od 2. do 3. června proběhl v Českém ústavu robotiky, informatiky a kybernetiky při ČVUT Praha workshop na téma „Intelligent Manufacturing“. Zapojeni byli zástupci evropských i amerických univerzit, klastrů a výzkumných institucí, kteří se přijeli podělit o aktuální výsledky výzkumů a iniciativ. Zejména těch, které se věnují oblasti AI (umělé inteligence).

Díky exkurzím se mohou žáci lépe rozhodnout o dalším studiu na střední škole

Díky exkurzím se mohou žáci lépe rozhodnout o dalším studiu na střední škole

27.5.2022

Květen se v našem závodě nese také v duchu exkurzí žáků a studentů základních a středních škol.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče