Aktuality

Naše soustružna se dočkala zbrusu nových strojů

Naše soustružna se dočkala zbrusu nových strojů

21.12.2016

Naše soustružna se dočkala výrazné investice. Byla zde dokončena instalace tří zcela nových soustruhů na měkké obrábění - Okuma 4, 5 a 6. Okumy nahradily staré stroje dovezené z Německa, na kterých jsme vyráběli téměř patnáct let. Tato zařízení již byla více poruchová a obtížně se na ně sháněl servis či náhradní díly. Díky zbrusu novým Okumám bude mít soustružna téměř zcela nový strojový park.

Do konce fiskálního roku v březnu 2017 plánujeme pořídit ještě další dva stroje (Okuma 7 a 8), které nám pomohou plnit cíl výroby kroužků, po kterých zvýšil poptávku náš zákazník Audi. Celkem má naše soustružna 23 strojů a do konce března 2017 se počet zvýší na 25. Kvůli nedostatku místa je naší další strategií externě zajišťovat přibližně polovinu produkce soustružení u schválených dodavatelů v České republice, na Slovensku a v Polsku.


Fotogalerie

Naše soustružna se dočkala zbrusu nových strojů Naše soustružna se dočkala zbrusu nových strojů

Zpět

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče