Aktuality

Nový člen strojového parku – soustruh CITIZEN

Nový člen strojového parku – soustruh CITIZEN

28.2.2019

Přes 160 mil. Kč investovala v uplynulém roce naše firma do obnovy strojů a celkové automatizace výrobního procesu. Jedním z mnoha nových zařízení je soustruh Citizen Cincom L32, který byl pořízen převážně z důvodu neustálých poruch původních strojů, které měli velmi časté prostoje a cena za nákup náhradních dílů byla neúměrně vysoká. Z pohledu kvality při opracování vznikala na výrobcích vstupní nekvalita pro brusírnu v podobě otlaků, deformací dílů nebo nevhodných přídavků což způsobovalo vícenáklady.

Nový soustruh Citizen má velké množství skvělých vlastností, se kterými se postará o zvýšení produktivity a zlepšení kvality výrobků. Jeho pořízením došlo k náhradě tří současných soustruhů, a my tak získali zhruba 55 m2prostoru v oblasti soustružny. Naším záměrem bylo především posílit soustružení uvnitř podniku a převést tak případné externí soustružení na interní. Do nového soustruhu Citizen, který pochází z Japonska, investovala naše firma přes 5,7 mil. Kč. Jedná se o moderní a automatizovaný stroj s nejmodernějšími technologiemi, jako je například nízkofrekvenční vibrační řezání nebo uchycovací systém s objímkami EasyFix.

Další plánovanou investicí v oblasti soustružení je pořízení tří nových soustruhů japonské značky Okuma, které nahradí čtyři staré a poruchové stroje. Zde je rozsah investic plánován až na 23 mil. Kč. I přesto, že se jedná o vysokou částku, je to rozhodně směr kterým se naše společnost chce ubírat - investovat do nejnovějších a vysoce produktivních strojů značek světové kvality.

Zpět

Koyo Bearings: zdraví a spokojenost našich zaměstnanců je naší prioritou

Koyo Bearings: zdraví a spokojenost našich zaměstnanců je naší prioritou

23.7.2019

Dalším krokem, jak podpořit zdraví a spokojenost našich zaměstnanců, je plánované zavedení principů Age managementu do firemní kultury naší společnosti.

Automatizace v oblasti montáže dílů: nová montážní linka MB4

Automatizace v oblasti montáže dílů: nová montážní linka MB4

19.7.2019

Další strategie naši společnosti směřovaly do modernizace a doplnění automatizace do další montážní linky, a to konkrétně linkou na válečková a jehličková ložiska, MB4.

Zaměstnanci Koyo Bearings přispívají na děti v nouzi

Zaměstnanci Koyo Bearings přispívají na děti v nouzi

18.7.2019

Naše společnost materiálně podpořila letošní sbírku Charity Olomouc.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče