Aktuality

Nový člen strojového parku – soustruh CITIZEN

Nový člen strojového parku – soustruh CITIZEN

28.2.2019

Přes 160 mil. Kč investovala v uplynulém roce naše firma do obnovy strojů a celkové automatizace výrobního procesu. Jedním z mnoha nových zařízení je soustruh Citizen Cincom L32, který byl pořízen převážně z důvodu neustálých poruch původních strojů, které měli velmi časté prostoje a cena za nákup náhradních dílů byla neúměrně vysoká. Z pohledu kvality při opracování vznikala na výrobcích vstupní nekvalita pro brusírnu v podobě otlaků, deformací dílů nebo nevhodných přídavků což způsobovalo vícenáklady.

Nový soustruh Citizen má velké množství skvělých vlastností, se kterými se postará o zvýšení produktivity a zlepšení kvality výrobků. Jeho pořízením došlo k náhradě tří současných soustruhů, a my tak získali zhruba 55 m2prostoru v oblasti soustružny. Naším záměrem bylo především posílit soustružení uvnitř podniku a převést tak případné externí soustružení na interní. Do nového soustruhu Citizen, který pochází z Japonska, investovala naše firma přes 5,7 mil. Kč. Jedná se o moderní a automatizovaný stroj s nejmodernějšími technologiemi, jako je například nízkofrekvenční vibrační řezání nebo uchycovací systém s objímkami EasyFix.

Další plánovanou investicí v oblasti soustružení je pořízení tří nových soustruhů japonské značky Okuma, které nahradí čtyři staré a poruchové stroje. Zde je rozsah investic plánován až na 23 mil. Kč. I přesto, že se jedná o vysokou částku, je to rozhodně směr kterým se naše společnost chce ubírat - investovat do nejnovějších a vysoce produktivních strojů značek světové kvality.

Zpět

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

1.2.2021

Jednou z posledních investic naší společnosti Koyo Bearings je pořízení technologie na recyklaci průmyslových odpadních vod.

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

29.1.2021

Věnujeme 12 000 korun do Oblastní unie neslyšících.

3D tisk i v Koyo Bearings

3D tisk i v Koyo Bearings

26.1.2021

V Koyo Bearings jsme se rozhodli využít technologii 3D tisku, protože v ní vidíme obrovskou příležitost.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče