Aktuality

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

10.6.2022

Dne 9. června 2022 proběhl v Praze v reprezentativním Paláci České spořitelny odborný seminář „Age management v zemích Visegradské 4" za účasti odborníků z Česka, Slovenska, Polska a Maďarska.

Na semináři bylo předáno ocenění Age management Excellence Award, které programová rada sestavená ze zástupců všech zemí V4 uděluje společnostem s příkladnými přístupem k age managementu - tedy k řízení lidí a jejich rozvoji s ohledem na věk na pracovišti.

Cena se uděluje pátým rokem, programová rada zastoupená odborníky ze všech zemí V4 letos vybírala v rozhodovacím kole z těchto nominovaných firem:

  • Volkswagen Poznań Sp. z o.o., Polsko
  • Koyo Bearings Česká republika s.r.o.
  • CedarNet Association, Maďarsko

Je nám ctí se s Vámi podělit o informaci, že cenu pro rok 2022 získala naše společnost, což nás velmi těší. Zároveň nás zavazuje se tomuto tématu a aktivitám s tím spojených dále odpovědně věnovat", shrnula Jana Blažková, manažerka personálního oddělení Koyo. 

Více o proběhlé konferenci zde: Home | (eng)aging! (engagingprague.com)

Fotogalerie

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

Zpět

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

19.9.2022

Jednotliví sponzoři, formou zakoupení 30 stromů do nového parku, finančně podpořili aktivity spjaté s pomocí dětem žijícím a vyrůstajícím bez náležité rodičovské péče.

21 pracovních oděvů pro budoucí obráběče kovů

21 pracovních oděvů pro budoucí obráběče kovů

9.9.2022

Studenti prvního ročníku SSŠS Lutín se mohou těšit na nové pracovní oděvy, které budou následující 3 roky učení používat při praxi ve školních dílnách nebo ve výrobních závodech.

Praxe pro strojaře

Praxe pro strojaře

5.9.2022

Praxe pro studenty technických oborů je u nás samozřejmostí..

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče