Aktuality

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

10.6.2022

Dne 9. června 2022 proběhl v Praze v reprezentativním Paláci České spořitelny odborný seminář „Age management v zemích Visegradské 4" za účasti odborníků z Česka, Slovenska, Polska a Maďarska.

Na semináři bylo předáno ocenění Age management Excellence Award, které programová rada sestavená ze zástupců všech zemí V4 uděluje společnostem s příkladnými přístupem k age managementu - tedy k řízení lidí a jejich rozvoji s ohledem na věk na pracovišti.

Cena se uděluje pátým rokem, programová rada zastoupená odborníky ze všech zemí V4 letos vybírala v rozhodovacím kole z těchto nominovaných firem:

  • Volkswagen Poznań Sp. z o.o., Polsko
  • Koyo Bearings Česká republika s.r.o.
  • CedarNet Association, Maďarsko

Je nám ctí se s Vámi podělit o informaci, že cenu pro rok 2022 získala naše společnost, což nás velmi těší. Zároveň nás zavazuje se tomuto tématu a aktivitám s tím spojených dále odpovědně věnovat", shrnula Jana Blažková, manažerka personálního oddělení Koyo. 

Více o proběhlé konferenci zde: Home | (eng)aging! (engagingprague.com)

Fotogalerie

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

Zpět

Krásné vánoční svátky a všechno nejlepší do roku 2023

Krásné vánoční svátky a všechno nejlepší do roku 2023

20.12.2022

Přejeme všem zaměstnancům a obchodním partnerům šťastné a veselá vánoční svátky a především pevné zdraví a hodně štěstí v nadcházejícím roce 2023.

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

10.11.2022

Srdečně Vás zveme na Horní náměstí v Olomouci. V pondělí 12.12. zde budeme prodávat punč. Výtěžek z prodeje punče bude určen na aktivity Oblastního sdružení neslyšících Olomouc.

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

19.9.2022

Jednotliví sponzoři, formou zakoupení 30 stromů do nového parku, finančně podpořili aktivity spjaté s pomocí dětem žijícím a vyrůstajícím bez náležité rodičovské péče.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče