Aktuality

Opět jsme se stali partnery hokejového derby

Opět jsme se stali partnery hokejového derby

6.3.2019

Druhý partnerský zápas hokejové sezony je za námi. Včerejší derby olomouckých Kohoutů a zlínských Beranů skončilo pozitivně pro olomoucký tým s výsledkem 3:1. Na vyprodaném stadionu panovala výborná atmosféra.

Po zápase se dvěma nejlepším hráčům utkání předávali dárkové koše, které jsme na základě partnerských vztahů hokejovému klubu darovali. Nejlepším olomouckým hráčem byl zvolen Jan Lukáš, za zlínský tým byl zvolen Edgards Kulda. Oceněni byli ale i diváci. O poukaz na ubytování, wellness a večeři v Resortu Hodolany měli možnost soutěžit tři šťastlivci, kterým se podařilo chytit tenisový míček. Ti pak mezi sebou měřili své síly ve střelbě na branku. Ani zbytek osazenstva tribuny nepřišel zkrátka. Ice Boys olomoucké Plecharény rozhodili do hlediště drobné dárkové předměty.

 

Na základě skvělé spolupráce s olomouckým hokejovým klubem jsme partnery dvou zápasů za sezónu. Tuto příjemnou spolupráci považujeme za velmi úspěšnou a nyní přejeme našim Kohoutům hodně úspěchů v play-off.

Fotogalerie

Opět jsme se stali partnery hokejového derby Opět jsme se stali partnery hokejového derby Opět jsme se stali partnery hokejového derby

Zpět

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

1.2.2021

Jednou z posledních investic naší společnosti Koyo Bearings je pořízení technologie na recyklaci průmyslových odpadních vod.

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

29.1.2021

Věnujeme 12 000 korun do Oblastní unie neslyšících.

3D tisk i v Koyo Bearings

3D tisk i v Koyo Bearings

26.1.2021

V Koyo Bearings jsme se rozhodli využít technologii 3D tisku, protože v ní vidíme obrovskou příležitost.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče