Aktuality

Opět jsme se stali partnery hokejového derby

Opět jsme se stali partnery hokejového derby

6.3.2019

Druhý partnerský zápas hokejové sezony je za námi. Včerejší derby olomouckých Kohoutů a zlínských Beranů skončilo pozitivně pro olomoucký tým s výsledkem 3:1. Na vyprodaném stadionu panovala výborná atmosféra.

Po zápase se dvěma nejlepším hráčům utkání předávali dárkové koše, které jsme na základě partnerských vztahů hokejovému klubu darovali. Nejlepším olomouckým hráčem byl zvolen Jan Lukáš, za zlínský tým byl zvolen Edgards Kulda. Oceněni byli ale i diváci. O poukaz na ubytování, wellness a večeři v Resortu Hodolany měli možnost soutěžit tři šťastlivci, kterým se podařilo chytit tenisový míček. Ti pak mezi sebou měřili své síly ve střelbě na branku. Ani zbytek osazenstva tribuny nepřišel zkrátka. Ice Boys olomoucké Plecharény rozhodili do hlediště drobné dárkové předměty.

 

Na základě skvělé spolupráce s olomouckým hokejovým klubem jsme partnery dvou zápasů za sezónu. Tuto příjemnou spolupráci považujeme za velmi úspěšnou a nyní přejeme našim Kohoutům hodně úspěchů v play-off.

Fotogalerie

Opět jsme se stali partnery hokejového derby Opět jsme se stali partnery hokejového derby Opět jsme se stali partnery hokejového derby

Zpět

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče