Aktuality

PF 2018

PF 2018

15.12.2017

Vážení zaměstnanci, přátelé, obchodní partneři, 

přejeme Vám příjemně strávené vánoční svátky plné radosti, štěstí a spokojenosti, a také všechno nejlepší do nového roku, tentokrát už s číslovkou 2018. Rok 2017 pro nás znamenal pozitivní období úspěchů, růstu a prosperity. Snažili jsme se působit pozitivně na Vás všechny, na region Olomoucka, ve kterém působíme, a na Českou republiku jako celek. Konkrétní příklady najdete zde v sekci novinek nebo na našich sociálních sítích. 

Děkujeme Vám za přízeň a za skvělou spolupráci v roce 2017. Věříme, že naše výborné vztahy budeme rozvíjet také v příštím roce a v budoucnu – to vše s důrazem na rodinu, odpovědnost, upřímnost a férovost. 

Vaše Koyo 

Fotogalerie

PF 2018

Zpět

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče