Aktuality

Podporujeme orientační běžce

Podporujeme orientační běžce

26.5.2021

Ve Šternberku a Litovli proběhlo ve dnech 22.-23. května 2021 Mistrovství České republiky ve sprintu a sprintových štafet v orientačním běhu. Společnost Koyo se stala letos poprvé jedním ze sponzorů této celorepublikové soutěže. Finanční podporou Sportovního klubu SKI-OB Šternberk jsme pomohli propagaci závodu a především k organizačnímu zajištění celé akce pro 450 sportovců. 

I přes deštivé počasí se celá akce vydařila a kromě krásné okolní přírody vytvořily atraktivní kulisy také historické památky obou hostitelských měst. Orientačnímu běhu se věnuje několik zaměstnanců našeho závodu již řadu roků, někteří jako aktivní závodníci a současně také trenéři mládeže.

Více o aktivitách klubu a tomto sportu naleznete na stránkách: www.obste.czwww.orientacnibeh.cz

Fotogalerie

Podporujeme orientační běžce Podporujeme orientační běžce Podporujeme orientační běžce Podporujeme orientační běžce Podporujeme orientační běžce

Zpět

Jaký předpokládáme dopad elektromobility na náš závod?

Jaký předpokládáme dopad elektromobility na náš závod?

17.9.2021

Co se týká možnosti našich ložisek v elektrických autech, již nyní vidíme v návaznosti na vývoj elektrických pohonů první příležitosti pro jejich využití. Původní studie a zaměření elektroaplikací ukazovaly na uplatnění především kuličkových ložisek a jejich obrovský růst v rámci elektromobility. Tak jak jde vývoj dále, začíná se ukazovat, že především ve více zatížených elektro řešeních, např pro SUV auta, je nebytné použít válečková ložiska, které jsou ale schopná pracovat ve vyšších otáčkách, tzv. vysokorychlostní válečková ložiska.

Jak s pomocí ekologie dosáhnout lepší konkurenceschopnosti?

Jak s pomocí ekologie dosáhnout lepší konkurenceschopnosti?

10.9.2021

Náš závod v rozmezí 5 let spotřebuje přibližně 2 481 110 kusů MHL kroužků v hodnotě 9 261 888 korun a vyprodukuje tak plastový odpad o hmotnosti 19 tun. Rozhodli jsme se zaměřit na tato čísla a podniknout kroky vedoucí ke snížení finančních nákladů, tak i ke snížení ekologické zátěže plynoucí z likvidace těchto MHL kroužků, konkrétně právě v podobě 19 tun plastového odpadu.

Modernizace v oblasti broušení pokračuje: nová bezhrotá bruska Lidköping CL 46

Modernizace v oblasti broušení pokračuje: nová bezhrotá bruska Lidköping CL 46

30.7.2021

Jeden z dalších významných investičních projektů jde do finále. Tentokrát posilujeme oblast broušení vnějších průměrů díky modernizaci stroje. Jedná se o bezhrotou brusku Lidköping CL 46.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče