Aktuality

Předali jsme 58 počítačů neziskovým organizacím

Předali jsme 58 počítačů neziskovým organizacím

12.10.2017

V uplynulých týdnech jsme postupně rozdělili 58 vyřazených počítačů neziskovým organizacím různého zaměření. Přes třicet jednotek putovalo do 5 základních škol, se kterými již spolupracujeme na nejrůznější úrovni. V minulosti jsme některým školám např. vybavili školní dílnu, umožnili dětem exkurzi v našem závodě apod.

Druhá část techniky pak bude dále sloužit v organizacích charitativního zaměření, konkrétně těmto: Středisko SOS Olomouc, Maltézská pomoc, nadace Člověk v tísni a Charita Olomouc.

Kromě výše uvedených partnerů pak budou další počítače využity v projektech OK4Inovace.

Počítače, které již nejsou funkční pak pravidelně předáváme Střední škole technické a obchodní, známější pod názvem Kosinka, kde již několik roků využívají studenti na vyřazenou techniku při praktické výuce.

 


Zpět

Koyo Bearings potřetí Dodavatelem pro Auto roku

Koyo Bearings potřetí Dodavatelem pro Auto roku

8.1.2018

Sdružení automobilového průmyslu (AutoSAP) každoročně vyhlašuje dodavatelské firmy, které pro vítězný českého Auta roku dodávají komponenty a získávají tak právo používat prestižní označení „Dodavatel pro Auto roku 2018 v České republice“.

Změny v závodě během zimní pauzy

Změny v závodě během zimní pauzy

2.1.2018

“Všechny provedené změny povedou k efektivnějšímu využití místa, navýšení výrobních kapacit nebo ke zlepšení pracovních podmínek pro naše zaměstnance,“ shrnul provedené práce během zimní celozávodní dovolené ředitel závodu Petr Novák.

Výtěžek z prodeje punče putuje na charitu

Výtěžek z prodeje punče putuje na charitu

21.12.2017

Předvánoční čas jsme už tradičně spojili s charitou a ve stánku sdružení Dobré místo pro život na olomouckém Horním náměstí jsme vařili vánoční punč pro zaměstnance i širokou veřejnost. Výtěžek téměř 48 000 Kč poputuje na konto Oblastní unie neslyšících v Olomouci.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče