Aktuality

Představení sesterských závodů: JTEKT Automotive Czech Plzeň

Představení sesterských závodů: JTEKT Automotive Czech Plzeň

17.1.2021

V rodině JTEKT Corporation je nás celkem 65. O nás už víte, ale rádi bychom Vám přiblížili plzeňský závod JTEKT Automotive Czech Plzen s.r.o. (dále JAPL).

Společnost JAPL vznikla 1. února 2006 v plzeňské průmyslové zóně. Vznikla navázáním na činnost společnosti Koyo Steering Systems Czech s.r.o. V současné době zaměstnává okolo 860 zaměstnanců, a i rozlohou je větší než ten náš. Celková zastavěná plocha hal a skladů činí 22 600 m² (KBCZ má 12 000 m²).

Výrobní program JAPL je zaměřen na systémy řízení automobilů. V plzeňském závodě probíhá především finální montáž systémů řízení. Pouze malou část komponentů si pro montáž obrábí interně. Naprostou většinu komponent řeší prostřednictvím jejich dodavatelského řetězce. V uplynulém roce vyprodukovala společnost přibližně 2,1 miliónů systémů řízení, pro letošní rok 2021 plánují navýšit plán výroby až na 2,7 miliónů systémů řízení.

Pro více informací klikněte zde: https://www.jtekt.cz/

Zpět

Proč lámeme kroužky?

Proč lámeme kroužky?

22.7.2022

Kroužek se zpočátku vyrábí standardním způsobem, ale na konci výroby se musí rozdělit na dva díly s tímto specifickým lomem. Lámání je nutné z důvodu specifické montáže v aplikaci, kdy nelze nasadit kroužek na ložiskový věnec, jak je obvyklé.

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

10.6.2022

Je nám ctí se zde podělit o informaci, že jsme obdrželi ocenění Age management Excellence Award. Současně nás to zavazuje se tomuto tématu a aktivitám s tím spojenými i nadále odpovědně věnovat.

Digitální dvojčata? Worry free továrna?

Digitální dvojčata? Worry free továrna?

6.6.2022

Od 2. do 3. června proběhl v Českém ústavu robotiky, informatiky a kybernetiky při ČVUT Praha workshop na téma „Intelligent Manufacturing“. Zapojeni byli zástupci evropských i amerických univerzit, klastrů a výzkumných institucí, kteří se přijeli podělit o aktuální výsledky výzkumů a iniciativ. Zejména těch, které se věnují oblasti AI (umělé inteligence).

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče