Aktuality

Přispěli jsme mateřským a základním školám na nové vybavení do školních dílen

Přispěli jsme mateřským a základním školám na nové vybavení do školních dílen

19.3.2018

Za účasti primátora města Olomouce Antonína Staňka a zástupců magistrátu proběhlo dnes u nás předávání finančních darů a nových technických stavebnic pro žáky vybraných základních škol a školek v celkové hodnotě téměř 300 tisíc korun. Usilujeme tak o zvýšení zájmu o studium technických oborů u dětí a mladých studentů.

Žáci třech základních škol budou mít díky daru přes 100 tisíc lepší zázemí školních dílen, děti třech mateřských škol si budou rozšiřovat motorické schopnosti s novými stavebnicemi za 50 tisíc korun. „S novými stavebnicemi je možné stavět celou řadu staveb, konstrukcí apod., děti se tak odmala seznamují s tím, jak věci drží pohromadě, cvičí si jemnou motoriku a během hry konstruktivně přemýšlí," dodala personální ředitelka našeho závodu Jana Kopecká. Stavebnice jsme předali už v minulosti osmi školkám. V tomto roce jsme pro ně také vyhlásili soutěž o nejoriginálnější vozítko postavené ze stavebnice, vítězem se staly děti z mateřské školy Mozartova v Olomouci, jejíž auto vyhlásila porota jako nejzajímavější. Všech pět zúčastněných školek vyhrálo peněžité ceny.

Firma také zkulturnila dětské hřiště u Základní a mateřské školy v Olomouci na Řezníčkově ulici a uspořádala seminář pro žáky zaměřený na péči o stromy na zahradě, na výsadbu aj.

„Máme i další formy spolupráce - darujeme pravidelně nepoužívaný materiál do školních dílen, starší techniku a počítače, studenti středních škol k nám chodí na odborné praxe, pořádáme exkurze po učitele, výchovné poradce a studenty a další," dodává k podpoře technického školství ředitel Petr Novák.


Fotogalerie

Přispěli jsme mateřským a základním školám na nové vybavení do školních dílen Přispěli jsme mateřským a základním školám na nové vybavení do školních dílen Přispěli jsme mateřským a základním školám na nové vybavení do školních dílen Přispěli jsme mateřským a základním školám na nové vybavení do školních dílen Přispěli jsme mateřským a základním školám na nové vybavení do školních dílen Přispěli jsme mateřským a základním školám na nové vybavení do školních dílen Přispěli jsme mateřským a základním školám na nové vybavení do školních dílen

Zpět

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče