Aktuality

Přivítali jsme studenty VUT Brno a SŠTZ Mohelnice

Přivítali jsme studenty VUT Brno a SŠTZ Mohelnice

20.4.2018

V úterý 17.4. náš závod navštívili studenti 3. ročníku Střední školy technické a zemědělské v Mohelnici, oboru Mechanik seřizovač. Ve čtvrtek pak studenti Vysokého učení technického (VUT) v Brně, Fakulty strojního inženýrství, oboru Strojírenská technologie.

 

Studentům jsme představili firmu, představili co u nás vyrábíme, navštívili naši oceněnou školící místnost a prošli celou výrobou od příjmu materiálu přes soustružnu, kalírnu, brusírnu a montáž až po finální expedici k zákazníkům. Provázeli je naši zaměstnanci z oddělení inženýringu a JPS (JTEKT Production System), kteří jim vysvětlili tok výrobku od příjmu k expedici, jednotlivé operace, používané technologie atd.

 

Byla spousta dotazů a je vidět, že se studenti rádi podívají do firem a vidí, jak věci, které se ve škole učí teoreticky, fungují v praxi a neučí se teorii zbytečně. Třeba se s nimi někdy v budoucnu potkáme v Koyo.

Fotogalerie

Přivítali jsme studenty VUT Brno a SŠTZ Mohelnice Přivítali jsme studenty VUT Brno a SŠTZ Mohelnice Přivítali jsme studenty VUT Brno a SŠTZ Mohelnice Přivítali jsme studenty VUT Brno a SŠTZ Mohelnice

Zpět

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče