Aktuality

Přivítali jsme studenty VUT Brno a SŠTZ Mohelnice

Přivítali jsme studenty VUT Brno a SŠTZ Mohelnice

20.4.2018

V úterý 17.4. náš závod navštívili studenti 3. ročníku Střední školy technické a zemědělské v Mohelnici, oboru Mechanik seřizovač. Ve čtvrtek pak studenti Vysokého učení technického (VUT) v Brně, Fakulty strojního inženýrství, oboru Strojírenská technologie.

 

Studentům jsme představili firmu, představili co u nás vyrábíme, navštívili naši oceněnou školící místnost a prošli celou výrobou od příjmu materiálu přes soustružnu, kalírnu, brusírnu a montáž až po finální expedici k zákazníkům. Provázeli je naši zaměstnanci z oddělení inženýringu a JPS (JTEKT Production System), kteří jim vysvětlili tok výrobku od příjmu k expedici, jednotlivé operace, používané technologie atd.

 

Byla spousta dotazů a je vidět, že se studenti rádi podívají do firem a vidí, jak věci, které se ve škole učí teoreticky, fungují v praxi a neučí se teorii zbytečně. Třeba se s nimi někdy v budoucnu potkáme v Koyo.

Fotogalerie

Přivítali jsme studenty VUT Brno a SŠTZ Mohelnice Přivítali jsme studenty VUT Brno a SŠTZ Mohelnice Přivítali jsme studenty VUT Brno a SŠTZ Mohelnice Přivítali jsme studenty VUT Brno a SŠTZ Mohelnice

Zpět

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

1.2.2021

Jednou z posledních investic naší společnosti Koyo Bearings je pořízení technologie na recyklaci průmyslových odpadních vod.

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

29.1.2021

Věnujeme 12 000 korun do Oblastní unie neslyšících.

3D tisk i v Koyo Bearings

3D tisk i v Koyo Bearings

26.1.2021

V Koyo Bearings jsme se rozhodli využít technologii 3D tisku, protože v ní vidíme obrovskou příležitost.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče