Aktuality

Ředitel našeho závodu členem představenstva OHK Olomouc

Ředitel našeho závodu členem představenstva OHK Olomouc

27.3.2018

Ředitel Koyo Bearings Petr Novák byl na výročním Shromáždění delegátů Okresní hospodářské komory Olomouc zvolen členem představenstva. Obměna devíti členů představenstva probíhá každé tři roky.

Okresní hospodářská komora Olomouc patří nejen k nejstarším, ale současně také největším a nejaktivnějším okresním komorám na území ČR. Aktuálně zastupuje cca 150 členů.

Novými členy se kromě Petra Nováka stal také advokát Jakub Dohnal, který stojí v čele přední české advokátní kanceláře a poradenské skupiny Arrows, a Miroslav Petřík, předseda představenstva Technických služeb města Olomouce. Poprvé v historii bude mít své zastoupení v představenstvu také městská akciová společnost, členem se stal předseda představenstva Technických služeb města Olomouce Miroslav Petřík.

Jmenování nových členů komentoval Radim Kašpar, ředitel Okresní hospodářské komory Olomouc: „Jakub Dohnal i Petr Novák jsou dlouhodobě jedni z nejaktivnějších členů a společně jsme zrealizovali několik projektů a akcí. Jejich zvolení je tak vyústěním nadstandardní spolupráce. Současně Technické služby města Olomouce patří mezi pět městských akciovek, které v našich řadách máme. Bylo tedy nabíledni, aby „město" bylo začleněno do našich struktur. Slibuji si od toho také ještě užší spolupráci s radnicí. Noví členové dobře doplní ostřílené komorové matadory – další členy představenstva."

Petr Novák po svém zvolení řekl: „Je pro mě ctí a současně i závazkem, že jsem se stal členem představenstva Okresní hospodářské komory Olomouc. Komora dostala po příchodu současného ředitele Radima Kašpara v roce 2016 zcela novou dynamiku a stala se moderní a viditelnou institucí. Věřím, že společnými silami s mými kolegy z představenstva budeme maximálně nápomocni k tomu, abychom čelili novým výzvám a byli co nejvíce prospěšní podnikatelům a firmám v regionu. Koyo Bearings dlouhodobě působí v regionu jako společensky uvědomělá firma, výrazně podporujeme také technické vzdělávání, jsme klíčový hráč v zavádění tzv. průmyslu 4.0 a nyní se tak naše aktivity s komorou ještě více propojí, což je dobře."

Představenstvo Okresní hospodářské komory má vsoučasnosti tyto členy: předsedu Vlastimila Navrátila ze společnosti Linser Industry Service, místopředsedy Milana Havelku z Přepravy na letiště a Martinu Zahnášovou ze Střední průmyslové školy strojnické a členy představenstva Jakuba Dohnala ze společnosti Arrows, Petra Konečného ze Střední školy Technické a obchodní, Miroslava Petříka z Technických služeb města Olomouce, Leopolda Podmolíka ze společnosti Počítačová služba, Tomáše Sýkoru z Tosa marketing a Petra Nováka z našeho závodu.

Fotogalerie

Ředitel našeho závodu členem představenstva OHK Olomouc Ředitel našeho závodu členem představenstva OHK Olomouc

Zpět

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče