Aktuality

Ředitel našeho závodu zasedne v Představenstvu AutoSAP, největšího automobilového sdružení v ČR

Ředitel našeho závodu zasedne v Představenstvu AutoSAP, největšího automobilového sdružení v ČR

22.12.2016

Ředitel Koyo Bearings Petr Novák byl 20. prosince 2016 zvolen členem Představenstva Sdružení automobilového průmyslu České republiky (AutoSAP). K jednomu stolu tak zasedne například s Bohdanem Wojnarem zpředstavenstva Škoda Auto a.s. nebo Martinem Šustkou z Tatra Trucks a.s.

AutoSap je organizací, která sdružuje subjekty z oblastí výroby, výzkumu a vývoje automobilů, jejich příslušenství a oprav. Sdružení zastupuje 149 firem, kteří společně usilují o trvalý rozvoj automobilového průmyslu jako specifického výrobního odvětví v ČR. Za rok 2015 dosáhly společnosti, které jsou členy AutoSAPu, tržeb 912 miliard korun a zaměstnávají přes 120 tisíc zaměstnanců. Sdružení AutoSAP se tak dnes řadí mezi největší a nejdůležitější organizace v ČR. Historie AutoSAPu navazuje na činnost spolků, jejichž historie sahá až do roku 1904, například Českého klubu automobilistů.

"Nominace a následné jmenování do této funkce je pro mě a naši společnost obrovským úspěchem a zároveň závazkem do budoucna a odráží tak výbornou práci celého závodu a kolektivu v naší firmě. Členství v Představenstvu AutoSAP nám pomůže aktivně napomáhat potřebným změnám v našem odvětví a spoluvytvářet budoucnost automobilového průmyslu v ČR. Závodu také přinese spoustu nových kontaktů a přiležitostí v mnoha oblastech provozu,” shrnul Petr Novák, ředitel závodu Koyo Bearings ČR s.r.o.

Zpět

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče