Aktuality

Slavnostní otevření dílen v Lutíně

Slavnostní otevření dílen v Lutíně

11.10.2018

Budoucí nástrojaři, obraběči kovů i zámečníci ze Sigmundovy střední školy strojírenské v Lutíně mají nové dílny pro praktickou výuku. Náklady na modernizaci původních prostor a nákup nových strojů přesáhly sto miliónů korun, z čehož více než polovinou pokryl Olomoucký kraj. 

Ředitel našeho závodu pan Petr Novák byl přizván ke slavnostnímu otevření a prohlídce dílen, jichž se zúčastnily desítky osobnostní z řad regionálních zástupců a manažerů společností, se kterou škola spolupracuje. Lutínská škola je našim dlouhodobým partnerem a pravidelně v našem závodě umožňujeme téměř dvěma desítkám učňů absolvovat praktický výcvik.

Rekonstrukce proběhla v jednopodlažní hale pro výuku strojírenských oborů a také v přilehlé dvoupodlažní budově, kde jsou umístěné učebny a kabinety. Pro studenty i zaměstnance byl stav dílen již nevyhovující, nejen z hlediska technické úrovně vybavení, ale také z hlediska hygienického.  Ve zmodernizovaných dílnách přibylo sociální zařízení a šatny, odpovídající kapacitě žáků, celé podlaží je navíc bezbariérové.  Díky tomuto, v rekordně krátkém čase realizovaném projektu (v průběhu 4 měsíců), přibyly v dílnách nové stroje pro soustružnickou, frézařskou, nástrojařskou a zámečnickou dílnu i učebnu CNC. 


Fotogalerie

Slavnostní otevření dílen v Lutíně Slavnostní otevření dílen v Lutíně Slavnostní otevření dílen v Lutíně Slavnostní otevření dílen v Lutíně Slavnostní otevření dílen v Lutíně

Zpět

Koyo Bearings: zdraví a spokojenost našich zaměstnanců je naší prioritou

Koyo Bearings: zdraví a spokojenost našich zaměstnanců je naší prioritou

23.7.2019

Dalším krokem, jak podpořit zdraví a spokojenost našich zaměstnanců, je plánované zavedení principů Age managementu do firemní kultury naší společnosti.

Automatizace v oblasti montáže dílů: nová montážní linka MB4

Automatizace v oblasti montáže dílů: nová montážní linka MB4

19.7.2019

Další strategie naši společnosti směřovaly do modernizace a doplnění automatizace do další montážní linky, a to konkrétně linkou na válečková a jehličková ložiska, MB4.

Zaměstnanci Koyo Bearings přispívají na děti v nouzi

Zaměstnanci Koyo Bearings přispívají na děti v nouzi

18.7.2019

Naše společnost materiálně podpořila letošní sbírku Charity Olomouc.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče