Aktuality

Snazší značení ložisek QR kódem díky diplomantovi

Snazší značení ložisek QR kódem díky diplomantovi

14.10.2021

Student Univerzity Palackého v Olomouci Vlastimil Jílek v posledních měsících zpracovával a realizoval v našem závodě experimenty s laserem a současně měřil mechanické vlastnosti vzorků v laboratořích optiky UP a FZÚ AV ČR. Závěr své diplomové práce prezentoval na počátku října managementu závodu.
Studie byla věnována metodám laserového značení a technologiím značení laserem, zpracovává problematiku žíhání na ocel s důrazem na korozní odolnost. Součástí práce byla také ukázka značení 2D data matrix kódů technologií laserového žíhání na ocelová ložiska.
Výsledným přínosem pro Koyo pak bylo vytvoření parametrické matice doporučeného výkonu, rychlosti a ohniskové vzdálenosti s ohledem na použitý materiál ve tvorbě QR kódů na ložiska.
Výborná a smysluplná spolupráce. Vlastíkovi na tomto místě ještě jednou děkujeme!

Fotogalerie

Snazší značení ložisek QR kódem díky diplomantovi Snazší značení ložisek QR kódem díky diplomantovi

Zpět

3 tisíce hodin školení pro Koyo?

3 tisíce hodin školení pro Koyo?

1.12.2021

Celková hodnota vzdělávacích aktivit pro zaměstnance Koyo je vyčíslena na krásných 1 528 176 Kč a počet hodin školení na 3 184!

Vánoční punč 26.11.2021

Vánoční punč 26.11.2021

11.11.2021

Podpořme společně aktivity Oblastní unie neslyšících Olomouc

Listopad je pro nás měsícem kvality

Listopad je pro nás měsícem kvality

1.11.2021

Jako každý rok se i letos Koyo zapojuje do akce měsíce kvality vyhlášené napříč celou korporací JTEKT. Tentokrát s tématem JIKOTEI KANKETSU.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče