Aktuality

Stále probíhají registrace Do práce na kole

Stále probíhají registrace Do práce na kole

6.4.2018

Co takhle nechat auto v květnu doma a snažit se celý měsíc šlapat do práce na kole nebo po svých? Tuhle měsíční týmovou výzvu loni přijalo 13 tisíc lidí ve 33 městech po celé republice. Pořadatel akce Auto*Mat letos hledá nové zachránce měst od emisí, kolon a nevhodně parkujících aut. Zapojení cyklisté, běžci i chodci ale něco udělají také sami pro sebe. Cílem tradiční jarní akce není „honit" kilometry, ale zkusit se v květnu co nejčastěji dopravovat do práce „na vlastní pohon".

Stejně jako minulý rok jdeme do akce "Do práce na kole" také my. Zaměstnanci se mohou na www.dopracenakole.cz do konce dubna registrovat a založit tým o 2-5ti členech a celý květen mezi sebou soutěžit o co nejvíce najetých cyklokilometrů do práce a z práce.

Jako firma hradíme registrační poplatek, každý dostane tričko a drobný dárek. Vítězný tým pak od nás dostane dárkový poukaz na společnou regeneraci. Loni jsme dohromady ujeli 6484 km a ušetřili skoro tunu CO2.

Fotogalerie

Stále probíhají registrace Do práce na kole Stále probíhají registrace Do práce na kole Stále probíhají registrace Do práce na kole

Zpět

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče