Aktuality

Stali jsme se patronem lípy srdčité a současně podpořili Nadaci Malý Noe

Stali jsme se patronem lípy srdčité a současně podpořili Nadaci Malý Noe

7.11.2017

Vzhledem k tomu, že již dlouhodobě spolupracujeme s Nadací Malý Noe, neváhali jsme a zapojili se i tentokrát do jejího „zeleného projektu" - konkrétně do vytvoření aleje Malého Noe v Plumlově.

V pátek 3. listopadu tak bylo vysázeno 35 stromů - lip srdčitých a Koyo se stalo jedním z patronů těchto národních symbolů. Zapojení sponzoři měli díky tomuto projektu možnost nejen podpořit zeleň v regionu, ale výtěžek z prostředků za zakoupené lípy byl předán řediteli dětského domova v Plumlově.

 „Budeme sázet stromy pro děti, které potřebují pomoc," pronesl na úvod slavnostního dopoledne Jaroslav Strejček z Nadace Malého Noe. Výjimečná byla také přítomnost ministra zemědělství pana Jurečky, který ocenil projekt propojení zeleně a současně podpory dětí, které nemají to štěstí žít v rodině.

Fotogalerie

Stali jsme se patronem lípy srdčité a současně podpořili Nadaci Malý Noe Stali jsme se patronem lípy srdčité a současně podpořili Nadaci Malý Noe Stali jsme se patronem lípy srdčité a současně podpořili Nadaci Malý Noe Stali jsme se patronem lípy srdčité a současně podpořili Nadaci Malý Noe Stali jsme se patronem lípy srdčité a současně podpořili Nadaci Malý Noe Stali jsme se patronem lípy srdčité a současně podpořili Nadaci Malý Noe

Zpět

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče