Aktuality

Staneme se oficiálním partnerem olomouckého hokeje

Staneme se oficiálním partnerem olomouckého hokeje

3.8.2017

Během první poloviny tohoto roku se nám stále více zamlouval nápad podpořit vybraný sportovní klub v regionu, ve kterém působíme. Vybrali jsme si hokejový klub HC Olomouc a už brzy se staneme jeho oficiálním partnerem - oficiální vyhlášení proběhne na tiskové konferenci klubu na začátku sezóny 2017/2018. 

HC Olomouc se nám líbí, protože dělá spoustu práce s mladými talentovanými hráči i s profesionály, z nichž někteří nás mohou třeba v budoucnu reprezentovat také na mezinárodní úrovni. Dalším důvodem je, že v klubu hrají děti několika našich zaměstnanců, které chceme touto aktivitou nepřímo podpořit. Po dlouhé odmlce se extraligový hokej do Olomouce v roce 2014 vrátil a ve městě to jde hodně vidět - na zápasy chodí spousta fanoušků, v obdobích důležitých zápasů Olomouc hokejem doslova žije. 

Peníze klub použije na provozní potřeby jako například pořízení výbavy mladým hráčům, zlepšení prostředí na stadionu, na nákup nových cvičebních pomůcek, k přepravě hráčů na zápasy, k jejich ubytování apod. Věříme, že tím přispějeme k prosperitě olomouckého hokeje i regionu jako celku.

Zpět

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

1.2.2021

Jednou z posledních investic naší společnosti Koyo Bearings je pořízení technologie na recyklaci průmyslových odpadních vod.

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

29.1.2021

Věnujeme 12 000 korun do Oblastní unie neslyšících.

3D tisk i v Koyo Bearings

3D tisk i v Koyo Bearings

26.1.2021

V Koyo Bearings jsme se rozhodli využít technologii 3D tisku, protože v ní vidíme obrovskou příležitost.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče