Aktuality

Umístili jsme se mezi 100 nejlepších českých firem

Umístili jsme se mezi 100 nejlepších českých firem

27.11.2017

 

 

V pátek 24. 11. 2017 proběhlo ve Španělském sále Pražského hradu již 22. slavnostní vyhlášení anketní soutěže „Českých 100 Nejlepších" firem.

Cílem soutěže „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH” je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně slavnostním způsobem ocenit české (v ČR zaregistrované) firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

Mezi nejlepší společnosti v České republice se zařadil také náš závod. Konkrétně jsme se umístili v oborové kategorii Invence-nasazení-export-zisk, která je jednou z 11 vyhlašovaných v rámci celé soutěže.

Akci pořádá už od roku 1996 pan-evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius. Cílem této soutěže je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně slavnostním způsobem ocenit české společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

Více o soutěži a kategoriích naleznete na: www.comenius.cz


 

 

Fotogalerie

Umístili jsme se mezi 100 nejlepších českých firem Umístili jsme se mezi 100 nejlepších českých firem

Zpět

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče