Aktuality

V Koyo probíhá Den zdraví

V Koyo probíhá Den zdraví

21.3.2018

Ve středu 21. března u nás probíhá Den zdraví s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou. Každý zaměstnanec si může jít zdarma během pracovní doby změřit tlak, EKG, glykemický index, zrak, vyšetřit znaménka a udělat analýzu stavby těla. Zdravotnický personál z Nemocnice Prostějov každému jeho výsledky okomentuje odborným výkladem a poradí, jak je možné případné špatné výsledky zlepšit.

 

My všem zaměstnancům radíme v tomto období rychlého střídání teplot a počasí jíst hodně ovoce a zeleniny, nevyhýbat se venkovnímu prostředí, chodit na procházky nebo sportovat. Děkujeme všem zaměstnancům, kteří se zúčastnili.

Fotogalerie

V Koyo probíhá Den zdraví V Koyo probíhá Den zdraví V Koyo probíhá Den zdraví V Koyo probíhá Den zdraví V Koyo probíhá Den zdraví

Zpět

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče