Aktuality

V soutěži CAD programování zvítězili studenti našich partnerských škol

V soutěži CAD programování zvítězili studenti našich partnerských škol

22.3.2017

Minulý týden se v Olomouci uskutečnil 4. ročník regionální soutěže Olomouckého kraje v CAD programování (konstruování ve strojírenství) pro studenty středních škol. Na Střední průmyslovou školu strojnickou se sjelo 31 soutěžících z celkem devíti škol Olomouckého kraje a z jedné školy Moravskoslezského kraje, aby poměřili síly ve dvou kategoriích – 2D a 3D.  V hodnoticí komisi jsme měli i my svého zástupce, vedle dalších zástupců strojírenských firem v ní zasedl i nás senior konstruktér.

Soutěžící zařazení do kategorie 2D měli za úkol překreslit výkres ventilové desky a v kategorii 3D vytvoření sestavy vratidla. Během devadesáti minut se rozhodlo o vítězi a my jsme potěšeni, že v obou kategoriích obsadili první místo studenti z našich partnerských škol. Nejlepší výkres ventilové desky představil Adam Přikryl z domácí SPŠS Olomouc a cenu za nejlepší sestavu vratidla přebral Jan Badal ze SPŠ a OA Uničov. Gratulujeme!

Fotogalerie

V soutěži CAD programování zvítězili studenti našich partnerských škol V soutěži CAD programování zvítězili studenti našich partnerských škol

Zpět

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče