Aktuality

Výtěžek z prodeje punče putuje na charitu

Výtěžek z prodeje punče putuje na charitu

21.12.2017

 

Předvánoční čas jsme už tradičně spojili s charitou a ve stánku sdružení Dobré místo pro život na olomouckém Horním náměstí jsme vařili vánoční punč pro zaměstnance i širokou veřejnost. Výtěžek téměř 48 000 Kč poputuje na konto Oblastní unie neslyšících v Olomouci.

Mimo vánoční punč jsme ve středu na stánku prodávali také reklamní předměty na podporu neslyšících, občerstvení, ozdoby z chráněných dílen a další.

Dlouhodobě také zaměstnáváme pracovníky se sluchovým hendikepem. Jedná se o zaměstnance, kteří už nás pracují už dlouhou dobu a jsme s nimi velice spokojeni. Mají stejné podmínky jako ostatní zaměstnanci a za svou práci dostávají zaplaceno stejnou mzdu. Se zaměstnáváním sluchově postižených máme velmi dobré zkušenosti. I proto jsme se i tento rok rozhodli podpořit organizaci, která se stará o jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Kromě podpory charity měli také zaměstnanci, jejich rodiny, obchodní partneři a další možnost se potkat mimo pracovní prostředí a před Vánoci si popovídat.

Spolupráce s Oblastní unií neslyšících se netýká jen charitativních akcí. Pracovníci unie k nám chodí tlumočit přijímací pohovory s hendikepovanými uchazeči o zaměstnání, plánované je také naše květnové zapojení do pořádání sportovní akce pro neslyšící.

 


 

Fotogalerie

Výtěžek z prodeje punče putuje na charitu Výtěžek z prodeje punče putuje na charitu Výtěžek z prodeje punče putuje na charitu Výtěžek z prodeje punče putuje na charitu

Zpět

Jsme Společnost přátelská rodině

Jsme Společnost přátelská rodině

20.6.2018

Obhájili jsme ocenění Společnost přátelská rodině za slaďování pracovního a rodinného života našich zaměstnanců

Děkujeme za účast na KoyoFestu, těšíme se na další ročníky!

Děkujeme za účast na KoyoFestu, těšíme se na další ročníky!

11.6.2018

V Koyo se uskutečnil první ročník hudebního festivalu

KOYOFEST už tuto sobotu!

KOYOFEST už tuto sobotu!

6.6.2018

Už tuto sobotu proběhne 1. ročník hudebního festivalu KoyoFest v areálu našeho závodu v Bystrovanech

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče