Aktuality

Výtěžek z prodeje punče putuje na charitu

Výtěžek z prodeje punče putuje na charitu

21.12.2017

 

Předvánoční čas jsme už tradičně spojili s charitou a ve stánku sdružení Dobré místo pro život na olomouckém Horním náměstí jsme vařili vánoční punč pro zaměstnance i širokou veřejnost. Výtěžek téměř 48 000 Kč poputuje na konto Oblastní unie neslyšících v Olomouci.

Mimo vánoční punč jsme ve středu na stánku prodávali také reklamní předměty na podporu neslyšících, občerstvení, ozdoby z chráněných dílen a další.

Dlouhodobě také zaměstnáváme pracovníky se sluchovým hendikepem. Jedná se o zaměstnance, kteří už nás pracují už dlouhou dobu a jsme s nimi velice spokojeni. Mají stejné podmínky jako ostatní zaměstnanci a za svou práci dostávají zaplaceno stejnou mzdu. Se zaměstnáváním sluchově postižených máme velmi dobré zkušenosti. I proto jsme se i tento rok rozhodli podpořit organizaci, která se stará o jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Kromě podpory charity měli také zaměstnanci, jejich rodiny, obchodní partneři a další možnost se potkat mimo pracovní prostředí a před Vánoci si popovídat.

Spolupráce s Oblastní unií neslyšících se netýká jen charitativních akcí. Pracovníci unie k nám chodí tlumočit přijímací pohovory s hendikepovanými uchazeči o zaměstnání, plánované je také naše květnové zapojení do pořádání sportovní akce pro neslyšící.

 


 

Fotogalerie

Výtěžek z prodeje punče putuje na charitu Výtěžek z prodeje punče putuje na charitu Výtěžek z prodeje punče putuje na charitu Výtěžek z prodeje punče putuje na charitu

Zpět

Nové oficiální video naší společnosti

Nové oficiální video naší společnosti

21.8.2018

Podívejte se na nové oficiální video naší společnosti

Rozjeli jsme novou automatickou linku pro Porsche

Rozjeli jsme novou automatickou linku pro Porsche

26.7.2018

Nová ARB linka na výrobu válečkových ložisek je absolutní špičkou v oboru

Nový přístroj pro detekci částic na ložiscích - Olympus BX51M

Nový přístroj pro detekci částic na ložiscích - Olympus BX51M

26.7.2018

Oddělení kvality posílil nový mikroskop Olympus s automatickým analyzátorem částic už od velikosti 2 mikrometry

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče