Aktuality

Výtěžek z prodeje punče putuje na charitu

Výtěžek z prodeje punče putuje na charitu

21.12.2017

 

Předvánoční čas jsme už tradičně spojili s charitou a ve stánku sdružení Dobré místo pro život na olomouckém Horním náměstí jsme vařili vánoční punč pro zaměstnance i širokou veřejnost. Výtěžek téměř 48 000 Kč poputuje na konto Oblastní unie neslyšících v Olomouci.

Mimo vánoční punč jsme ve středu na stánku prodávali také reklamní předměty na podporu neslyšících, občerstvení, ozdoby z chráněných dílen a další.

Dlouhodobě také zaměstnáváme pracovníky se sluchovým hendikepem. Jedná se o zaměstnance, kteří už nás pracují už dlouhou dobu a jsme s nimi velice spokojeni. Mají stejné podmínky jako ostatní zaměstnanci a za svou práci dostávají zaplaceno stejnou mzdu. Se zaměstnáváním sluchově postižených máme velmi dobré zkušenosti. I proto jsme se i tento rok rozhodli podpořit organizaci, která se stará o jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Kromě podpory charity měli také zaměstnanci, jejich rodiny, obchodní partneři a další možnost se potkat mimo pracovní prostředí a před Vánoci si popovídat.

Spolupráce s Oblastní unií neslyšících se netýká jen charitativních akcí. Pracovníci unie k nám chodí tlumočit přijímací pohovory s hendikepovanými uchazeči o zaměstnání, plánované je také naše květnové zapojení do pořádání sportovní akce pro neslyšící.

 


 

Fotogalerie

Výtěžek z prodeje punče putuje na charitu Výtěžek z prodeje punče putuje na charitu Výtěžek z prodeje punče putuje na charitu Výtěžek z prodeje punče putuje na charitu

Zpět

Přispěli jsme mateřským a základním školám na nové vybavení do školních dílen

Přispěli jsme mateřským a základním školám na nové vybavení do školních dílen

19.3.2018

Předali jsme dary vybraným základním školám a školkám v celkové hodnotě téměř 300 tisíc korun

Květina a přání všem ženám v našem závodě

Květina a přání všem ženám v našem závodě

8.3.2018

Všechny dámy v našem závodě dnes obdržely orchidej a přání od kolegů.

Pokračuje modernizace strojového parku

Pokračuje modernizace strojového parku

7.2.2018

Otvorová bruska L9 ALS prošla kompletní modernizací za 5 mil. Kč. Je dalším z řady projektů modernizací a nákupů nových strojů a linek v Koyo Bearings.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče