Aktuality

Významná návštěva prezidenta korporace JTEKT

Významná návštěva prezidenta korporace JTEKT

19.9.2017

V závěru minulého týdne náš závod navštívil prezident korporace JTEKT, pan Tetsuo Agata, který je nejvyšším představitelem našeho japonského vlastníka. Naposledy u nás byl v květnu 2014, olomoucký závod tedy znovu navštívil po více než třech letech. 

Pan Agata zhodnotil výsledky naší firmy, zajímaly ho aktivity, kterými zlepšujeme náš výrobní systém, sociální a školící aktivity. Zároveň jsme mu představili plány, které máme do budoucna - především plány na výstavbu nové výrobní haly vedle té současné. Nápad vzhledem k rostoucímu objemu výroby hodnotil pozitivně a věříme, že v brzké době dostaneme finální souhlas s touto investicí. Ocenil také naši strategii ve vztahu k zákazníkům a zaměstnancům a dále snahy o neustálou modernizaci strojového parku a zlepšování toku výrobku. 

My zase oceňujeme věcný, vstřícný a konstruktivní postoj japonského vlastníka, který závodu předal klíčové principy na hodnoty, na kterých v současnosti úspěšně fungujeme.

 


Zpět

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče