Aktuality

Vzácná návštěva: prvňáčci ze ZŠ Mozartova navštívili Koyo Bearings

Vzácná návštěva: prvňáčci ze ZŠ Mozartova navštívili Koyo Bearings

24.5.2019

Naši firmu navštívila první třída Základní školy Mozartovy. Jedná se o historicky nejmladší studenty, kteří navštívili náš závod.

V první půl hodině se žáčků ujal ředitel společnosti, který jim řekl všechny důležité informace o olomoucké společnosti. Jaký je náš závod, kde jsou jeho kořeny, jaké výrobky u nás vyrábíme a kde se dají výrobky aplikovat. Děti měly možnost si dokonce zasoutěžit o krásný černý baťůžek na kolo.

Poté byly děti rozděleny do dvou skupin. První skupinka zůstala v naší speciální školicí místnosti Do-Jo, kde si mohla vyzkoušet, jak přistupovat k práci s ohledem na výstupní kvalitu materiálu, ale především z pohledu bezpečnosti. Druhá skupinka si prošla výrobní halu. Trasa vedla od plně automatizovaných linek přes příjem, kde jsou naskladněny ocelové trubky až po expediční sklad. Děti nejvíce zaujal robot Kuka, který je součástí automatické montážní linky. Po prohlídce výroby jsme děti zavedly do foyer, kde jsme pro připravili překvapení v podobě laserování jejich jmen na podložky. Po vystřídání skupinek se s námi děti rozloučily a plné dojmů se vrátily zpět do lavic. Na památku nám tu nechali nádherné a barevné obrázky. Děkujeme tímto žáčkům i paním učitelkám za zpříjemnění pracovního dne.

Fotogalerie

Vzácná návštěva: prvňáčci ze ZŠ Mozartova navštívili Koyo Bearings Vzácná návštěva: prvňáčci ze ZŠ Mozartova navštívili Koyo Bearings Vzácná návštěva: prvňáčci ze ZŠ Mozartova navštívili Koyo Bearings Vzácná návštěva: prvňáčci ze ZŠ Mozartova navštívili Koyo Bearings Vzácná návštěva: prvňáčci ze ZŠ Mozartova navštívili Koyo Bearings

Zpět

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

1.2.2021

Jednou z posledních investic naší společnosti Koyo Bearings je pořízení technologie na recyklaci průmyslových odpadních vod.

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

29.1.2021

Věnujeme 12 000 korun do Oblastní unie neslyšících.

3D tisk i v Koyo Bearings

3D tisk i v Koyo Bearings

26.1.2021

V Koyo Bearings jsme se rozhodli využít technologii 3D tisku, protože v ní vidíme obrovskou příležitost.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče