Aktuality

Získali jsme ocenění BEZPEČNÝ PODNIK

Získali jsme ocenění BEZPEČNÝ PODNIK

2.11.2017

V průběhu měsíce května a června letošního roku  prováděli v  našem závodě  zástupci Státního úřadu inspekce práce důkladný bezpečnostní audit. Jejich kontrola byla zaměřena na tyto oblasti: obecné bezpečnosti, nakládání s chemickými látkami, stavebně-technickou činnost, provozování strojů a zařízení, dopravu, provoz elektrických, tlakových, plynových a zdvihacích zařízení a také pracovně právní oblast.

S úrovní dodržování stanovených pravidel byli jednotliví inspektoři velmi spokojeni a proto je nám potěšením oznámit, že jsme dne 31.10.2017 v Praze převzali významné ocenění „BEZPEČNÝ PODNIK" .

Ocenění potvrzuje, že náš závod dosahuje nejvyšších standardů v oblasti bezpečností práce, které v mnoha ohledech převyšují standardy EU. Certifikát do dnešního dne vlastnily v Olomouckém kraji dosud jen dvě firmy a my jsme hrdí na to, že jsme rozšířili jejich řady.

Fotogalerie

Získali jsme ocenění BEZPEČNÝ PODNIK Získali jsme ocenění BEZPEČNÝ PODNIK Získali jsme ocenění BEZPEČNÝ PODNIK Získali jsme ocenění BEZPEČNÝ PODNIK

Zpět

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

1.2.2021

Jednou z posledních investic naší společnosti Koyo Bearings je pořízení technologie na recyklaci průmyslových odpadních vod.

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

29.1.2021

Věnujeme 12 000 korun do Oblastní unie neslyšících.

3D tisk i v Koyo Bearings

3D tisk i v Koyo Bearings

26.1.2021

V Koyo Bearings jsme se rozhodli využít technologii 3D tisku, protože v ní vidíme obrovskou příležitost.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče