Aktuality

Získali jsme osvědčení AGE MANAGEMENT FRIENDLY COMPANY

Získali jsme osvědčení AGE MANAGEMENT FRIENDLY COMPANY

31.1.2022

Před třemi roky se vedení našeho závodu rozhodlo ve své strategii řízení lidských zdrojů aplikovat mimo jiné prvky AGE MANAGEMENTU. Tento přístup se zaměřuje na tzv. udržitelnou zaměstnatelnost, která je klíčová pro dlouhodobou uplatnitelnost zaměstnanců.

Celý projekt začínal v roce 2019 vstupním auditem, který se zaměřoval na 8 základních pilířů tohoto přístupu řízení a péče o zaměstnance. Jedná se např. o vysokou úroveň kompetenci, znalost problematiky věku, zajištění dobré pracovní schopnosti a motivace, vzdělávání managementu s důrazem na age management, dobrou organizaci práce a kvalitní pracovní prostředí apod.

S hrdostí potvrzujeme, že jsme po třech letech prošli výstupním auditem s pozitivním hodnocením a splnili podmínky pro získání osvědčení „AGE MANAGEMENT FRIENDLY" společnost.

Nicméně prostor pro zlepšení je stále veliký. Aktuálně probíhá u vybraných zaměstnanců měření pracovní schopnosti a na jeho výsledky budou navázány další aktivity na zlepšování podmínek pro práci v závodě.

Více k problematice age management naleznete na stránkách www.agemanagement.cz.


Zpět

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

10.6.2022

Je nám ctí se zde podělit o informaci, že jsme obdrželi ocenění Age management Excellence Award. Současně nás to zavazuje se tomuto tématu a aktivitám s tím spojenými i nadále odpovědně věnovat.

Digitální dvojčata? Worry free továrna?

Digitální dvojčata? Worry free továrna?

6.6.2022

Od 2. do 3. června proběhl v Českém ústavu robotiky, informatiky a kybernetiky při ČVUT Praha workshop na téma „Intelligent Manufacturing“. Zapojeni byli zástupci evropských i amerických univerzit, klastrů a výzkumných institucí, kteří se přijeli podělit o aktuální výsledky výzkumů a iniciativ. Zejména těch, které se věnují oblasti AI (umělé inteligence).

Díky exkurzím se mohou žáci lépe rozhodnout o dalším studiu na střední škole

Díky exkurzím se mohou žáci lépe rozhodnout o dalším studiu na střední škole

27.5.2022

Květen se v našem závodě nese také v duchu exkurzí žáků a studentů základních a středních škol.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče