Aktuality

Získali jsme první místo v kategorii do 500 zaměstnanců!

Získali jsme první místo v kategorii do 500 zaměstnanců!

19.10.2021

V pondělí 18.10. proběhlo v krásném prostředí Technického muzea Tatry Kopřivnice vyhlášení výsledků ocenění Sodexo Zaměstnavatel regionu 2021 pro Moravskoslezský a Olomoucký kraj. Rádi zde potvrzujeme, že si naše společnost odvážela prvenství v Olomouckém kraji v kategorii do 500 zaměstnanců. 

Soutěž pořádá Klub zaměstnavatelů ve spolupráci se společnostmi Sodexo a PwC. Vyhodnocování probíhá na základě dotazníku, jenž je sestaven podle mezinárodní metodiky PwC Saratoga. Tato metodika zajistí maximální objektivitu při hodnocení úspěšnosti firem a také poskytne informace pro srovnání s konkurencí vdaném regionu, odvětví i na napříč celým trhem. Jedná se o sběr tzv. tvrdých dat o investicích do vzdělávání, fluktuaci pracovních sil, počtu zaměstnanců, obratu společnosti, výdajů na společensky odpovědné projekty apod. 

„Rok 2020 byl rokem bilancování a přehodnocování nejen pracovních, ale i osobních priorit a hodnot. Na poli zaměstnavatelském se jednalo o velmi obtížný rok, jelikož „noty" pro to, jak věci dělat, se psaly za pochodu. Flexibilita, komunikace, selský rozum… To byly klíčové přístupy, které nám pomohly obhájit titul dobrého zaměstnavatele. Ocenění si však zaslouží všichni kolegové, kteří spolu s námi „notový zápis" tvořili a zvládli tuto výzvu překonat na výbornou" doplnila Jana Blažková, manažerka personálního oddělení, když jí organizátor požádal o shrnutí uplynulého roku.


 

 

Fotogalerie

Získali jsme první místo v kategorii do 500 zaměstnanců! Získali jsme první místo v kategorii do 500 zaměstnanců! Získali jsme první místo v kategorii do 500 zaměstnanců!

Zpět

3 tisíce hodin školení pro Koyo?

3 tisíce hodin školení pro Koyo?

1.12.2021

Celková hodnota vzdělávacích aktivit pro zaměstnance Koyo je vyčíslena na krásných 1 528 176 Kč a počet hodin školení na 3 184!

Vánoční punč 26.11.2021

Vánoční punč 26.11.2021

11.11.2021

Podpořme společně aktivity Oblastní unie neslyšících Olomouc

Listopad je pro nás měsícem kvality

Listopad je pro nás měsícem kvality

1.11.2021

Jako každý rok se i letos Koyo zapojuje do akce měsíce kvality vyhlášené napříč celou korporací JTEKT. Tentokrát s tématem JIKOTEI KANKETSU.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče