Aktuality

Získali jsme první místo v kategorii do 500 zaměstnanců!

Získali jsme první místo v kategorii do 500 zaměstnanců!

19.10.2021

V pondělí 18.10. proběhlo v krásném prostředí Technického muzea Tatry Kopřivnice vyhlášení výsledků ocenění Sodexo Zaměstnavatel regionu 2021 pro Moravskoslezský a Olomoucký kraj. Rádi zde potvrzujeme, že si naše společnost odvážela prvenství v Olomouckém kraji v kategorii do 500 zaměstnanců. 

Soutěž pořádá Klub zaměstnavatelů ve spolupráci se společnostmi Sodexo a PwC. Vyhodnocování probíhá na základě dotazníku, jenž je sestaven podle mezinárodní metodiky PwC Saratoga. Tato metodika zajistí maximální objektivitu při hodnocení úspěšnosti firem a také poskytne informace pro srovnání s konkurencí vdaném regionu, odvětví i na napříč celým trhem. Jedná se o sběr tzv. tvrdých dat o investicích do vzdělávání, fluktuaci pracovních sil, počtu zaměstnanců, obratu společnosti, výdajů na společensky odpovědné projekty apod. 

„Rok 2020 byl rokem bilancování a přehodnocování nejen pracovních, ale i osobních priorit a hodnot. Na poli zaměstnavatelském se jednalo o velmi obtížný rok, jelikož „noty" pro to, jak věci dělat, se psaly za pochodu. Flexibilita, komunikace, selský rozum… To byly klíčové přístupy, které nám pomohly obhájit titul dobrého zaměstnavatele. Ocenění si však zaslouží všichni kolegové, kteří spolu s námi „notový zápis" tvořili a zvládli tuto výzvu překonat na výbornou" doplnila Jana Blažková, manažerka personálního oddělení, když jí organizátor požádal o shrnutí uplynulého roku.


 

 

Fotogalerie

Získali jsme první místo v kategorii do 500 zaměstnanců! Získali jsme první místo v kategorii do 500 zaměstnanců! Získali jsme první místo v kategorii do 500 zaměstnanců!

Zpět

Náročný audit IATF máme za sebou

Náročný audit IATF máme za sebou

17.5.2022

Systém kvality jsme obhájili i v tomto roce bez závažného nálezu a stále tak patříme certifikovaným dodavatelům automobilového průmyslu.

Exkurze pro střední a základní školy

Exkurze pro střední a základní školy

3.5.2022

Studenti si mohou prohlédnout celou výrobu...od příjmu materiálu, soustružnu, kalírnu, brusírnu i konečnou montáž...ale nahlédnout také do kanceláří a třeba do školící místnosti Do-Jo, kde připravujeme nové operátory na práci v ostrém provoze.

Modernizujeme brusky pro výrobu spinů - rozšiřujeme kapacitu zařízení

Modernizujeme brusky pro výrobu spinů - rozšiřujeme kapacitu zařízení

16.3.2022

Díky špičkové hrotové brusce Overbeck 600 CNC jsme schopni zákazníkům nabízet celou škálu velikostí spinů a to od minimálního průměru oběžné dráhy 14 mm až do 120 mm.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče