Aktuality

Zúčastnili jsme se burzy práce v Olomouci

Zúčastnili jsme se burzy práce v Olomouci

24.10.2018

V úterý 23. října 2018  se uskutečnila v pavilonu A výstaviště Flora v Olomouci již pátá BURZA PRÁCE.

Kromě většiny významných zaměstnavatelů se burzy účastnily také střední školy a učiliště. S ohledem na situaci na trhu práce a nedostatku volných uchazečů, tak mezi návštěvníky převládaly děti, které si zde vybíraly střední školy a učiliště, kde by mohly po ukončení základní školy nastoupit. Budoucí studenti byli navíc motivováni soutěží, do které se zapojili zaměstnavatelé a na jednotlivých stáncích jim kladli dotazy ze svého oboru. Na našem stánku viděly děti názornou ukázku funkčnosti ložiska, které si roztočily na hřídeli.

Součástí burzy práce byl také „kulatý stůl" se zástupci firem, škol a magistrátu. Prostor byl věnován tématům jako systém duálního vzdělávání, demografický vývoj v regionu z hlediska věku uchazečů a struktury budoucích absolventů škol apod.

Burzu práce koordinuje Úřad práce v Olomouci a rozhodně je třeba vyzdvihnout vysokou úroveň organizace, která se zlepšuje každým rokem a naprosto profesionální přístup zaměstnanců úřadu práce, kdy se jim na této akci daří výborně propojovat komerční subjekty, školy a jejich úřad.

Fotogalerie

Zúčastnili jsme se burzy práce v Olomouci Zúčastnili jsme se burzy práce v Olomouci Zúčastnili jsme se burzy práce v Olomouci

Zpět

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

Koyo Bearings: získali jsme nejprestižnější ocenění v České republice

28.11.2019

Naše společnost si v úterní večer 26.11. ve Španělském sále Pražského hradu převzala dvě významná ocenění, a to Národní cenu kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, která jsou od roku 1995 udělována Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

Koyo Bearings: podnik podporující zdraví svých zaměstnanců

23.10.2019

Obdrželi jsme ocenění "Podnik podporující zdraví".

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče