Aktuality

Zúčastnili jsme se burzy práce v Olomouci

Zúčastnili jsme se burzy práce v Olomouci

24.10.2018

V úterý 23. října 2018  se uskutečnila v pavilonu A výstaviště Flora v Olomouci již pátá BURZA PRÁCE.

Kromě většiny významných zaměstnavatelů se burzy účastnily také střední školy a učiliště. S ohledem na situaci na trhu práce a nedostatku volných uchazečů, tak mezi návštěvníky převládaly děti, které si zde vybíraly střední školy a učiliště, kde by mohly po ukončení základní školy nastoupit. Budoucí studenti byli navíc motivováni soutěží, do které se zapojili zaměstnavatelé a na jednotlivých stáncích jim kladli dotazy ze svého oboru. Na našem stánku viděly děti názornou ukázku funkčnosti ložiska, které si roztočily na hřídeli.

Součástí burzy práce byl také „kulatý stůl" se zástupci firem, škol a magistrátu. Prostor byl věnován tématům jako systém duálního vzdělávání, demografický vývoj v regionu z hlediska věku uchazečů a struktury budoucích absolventů škol apod.

Burzu práce koordinuje Úřad práce v Olomouci a rozhodně je třeba vyzdvihnout vysokou úroveň organizace, která se zlepšuje každým rokem a naprosto profesionální přístup zaměstnanců úřadu práce, kdy se jim na této akci daří výborně propojovat komerční subjekty, školy a jejich úřad.

Fotogalerie

Zúčastnili jsme se burzy práce v Olomouci Zúčastnili jsme se burzy práce v Olomouci Zúčastnili jsme se burzy práce v Olomouci

Zpět

Koyo Bearings: zdraví a spokojenost našich zaměstnanců je naší prioritou

Koyo Bearings: zdraví a spokojenost našich zaměstnanců je naší prioritou

23.7.2019

Dalším krokem, jak podpořit zdraví a spokojenost našich zaměstnanců, je plánované zavedení principů Age managementu do firemní kultury naší společnosti.

Automatizace v oblasti montáže dílů: nová montážní linka MB4

Automatizace v oblasti montáže dílů: nová montážní linka MB4

19.7.2019

Další strategie naši společnosti směřovaly do modernizace a doplnění automatizace do další montážní linky, a to konkrétně linkou na válečková a jehličková ložiska, MB4.

Zaměstnanci Koyo Bearings přispívají na děti v nouzi

Zaměstnanci Koyo Bearings přispívají na děti v nouzi

18.7.2019

Naše společnost materiálně podpořila letošní sbírku Charity Olomouc.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče