Aktuality

Zúčastnili jsme se burzy práce v Olomouci

Zúčastnili jsme se burzy práce v Olomouci

24.10.2018

V úterý 23. října 2018  se uskutečnila v pavilonu A výstaviště Flora v Olomouci již pátá BURZA PRÁCE.

Kromě většiny významných zaměstnavatelů se burzy účastnily také střední školy a učiliště. S ohledem na situaci na trhu práce a nedostatku volných uchazečů, tak mezi návštěvníky převládaly děti, které si zde vybíraly střední školy a učiliště, kde by mohly po ukončení základní školy nastoupit. Budoucí studenti byli navíc motivováni soutěží, do které se zapojili zaměstnavatelé a na jednotlivých stáncích jim kladli dotazy ze svého oboru. Na našem stánku viděly děti názornou ukázku funkčnosti ložiska, které si roztočily na hřídeli.

Součástí burzy práce byl také „kulatý stůl" se zástupci firem, škol a magistrátu. Prostor byl věnován tématům jako systém duálního vzdělávání, demografický vývoj v regionu z hlediska věku uchazečů a struktury budoucích absolventů škol apod.

Burzu práce koordinuje Úřad práce v Olomouci a rozhodně je třeba vyzdvihnout vysokou úroveň organizace, která se zlepšuje každým rokem a naprosto profesionální přístup zaměstnanců úřadu práce, kdy se jim na této akci daří výborně propojovat komerční subjekty, školy a jejich úřad.

Fotogalerie

Zúčastnili jsme se burzy práce v Olomouci Zúčastnili jsme se burzy práce v Olomouci Zúčastnili jsme se burzy práce v Olomouci

Zpět

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

1.2.2021

Jednou z posledních investic naší společnosti Koyo Bearings je pořízení technologie na recyklaci průmyslových odpadních vod.

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

29.1.2021

Věnujeme 12 000 korun do Oblastní unie neslyšících.

3D tisk i v Koyo Bearings

3D tisk i v Koyo Bearings

26.1.2021

V Koyo Bearings jsme se rozhodli využít technologii 3D tisku, protože v ní vidíme obrovskou příležitost.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče