Manipulant

 Náplň práce:

  • pravidelné zásobování výrobních linek komponenty pro výrobu a odvoz hotových výrobků od výrobních linek do skladu,
  • manipulace s obalovými materiály, odpady, šponami a kaly v rámci závodu,
  • odvoz scrapu a náplní praček, čištění a praní KLT,
  • jednoduché záznamy provedených transakcí v informačním systému

Vhodný kandidát:

  • je vyučen
  • má řidičský průkaz na VZV a praxi v řízení manipulačních vozíků
  • má již pracovní ZKUŠENOSTI na obdobné pozici a ZVLÁDÁ FYZICKOU ZÁTĚŽ související s manipulací břemen
  • umí pracovat s PC (MS Office)
  • je ochoten pracovat ve třísměnném režimu

Náš závod má výbornou dopravní dostupnost díky blízkosti MHD Olomouc. Nabízíme nadstandardní sociální zázemí.

Neváhejte kontaktovat naše personální oddělení.

Nabízíme:

  •  Nástupní mzdu 100,- Kč / hod
  • Náborový příspěvek 15 000,- Kč
  • Bonus za plnou docházku 1 000,- Kč
  • Penzijní spoření min. 700,- Kč /měs.
  • 25 dní dovolené
  • Pololetní bonusy min. 6 000,- Kč
  • Obědy za 10,- Kč
  • Pracovní oděvy
  • Společenské akce
  • Nadstandardní sociální zázemí
  • Výborné zaškolení pro nezkušené
Benefity Žádost pro uchazeče
Nový přírůstek v naší společnosti – CNC stroj Takisawa

21.3.2019

Dalším novým strojem v naší firmě je CNC zařízení od japonské značky Takisawa.

Kulturní dění v Koyo Bearings

11.3.2019

V sobotu 9.3. jsme si ve spolupráci s Moravským divadlem připravili pro naše zaměstnance veselé představení.

Koyo provoněly květiny k Mezinárodnímu dni žen.

8.3.2019

Každý rok se 8. března slaví Mezinárodní den žen.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče