SKLADNÍK

Náplň práce:

  • příjem nakupovaného materiálu
  • manipulace s nakupovaným materiálem, rozpracovanou výrobou a hotovými výrobky
  • příprava hotových výrobků k expedici
  • vážení a počítání přijatého materiálu
  • výdej chemických látek do výroby
  • jednoduché záznamy provedených transakcí v informačním systému
Nabízíme:
  • je vyučen
  • má řidičský průkaz na VZV
  • má již pracovní ZKUŠENOSTI na obdobné pozici a ZVLÁDÁ FYZICKOU ZÁTĚŽ související smanipulací břemen
  • umí pracovat sPC (MS Office)
  • je ochoten pracovat ve dvousměnném režimu

Benefity Žádost pro uchazeče
Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

1.2.2021

Jednou z posledních investic naší společnosti Koyo Bearings je pořízení technologie na recyklaci průmyslových odpadních vod.

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

29.1.2021

Věnujeme 12 000 korun do Oblastní unie neslyšících.

3D tisk i v Koyo Bearings

26.1.2021

V Koyo Bearings jsme se rozhodli využít technologii 3D tisku, protože v ní vidíme obrovskou příležitost.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče